1. Francja Francją, ale czy nie ten sam problem dotyczy Polski? Dlaczego okupantom żydowskim PiS zależy na tym, aby Polakom nie było lżej, a wręcz przeciwnie "zachęcają" Polaków do wyjazdów, w ich miejsce wprowadzają imigrację? Dlaczego rząd para się upodlaniem Polaków?

 2. No jowa, No problem.

 3. Ewentualny konflikt z Rosją nie tylko miałby wszelkie szanse powodzenia w warunkach konwencjonalnej wojny lądowej, możliwość posłania na frontowy przemiał 30 mln „zbędnych” mężczyzn zneutralizowałaby istniejący problem demograficzny.

 4. Tf was my problem?! Hahaha!

 5. Xd no problem uwu

 6. Masz kobieto problem. Tak jak niejaki Zbyszek. Trwam w przekonaniu że suweren oceni wasze bzdurno/dziwne intrygi. W końcu zawsze chodzi o kasę? Isn't it? Nawet z tej obrzydłej UE.

 7. Siema obudził mnie ten jebany ból zębów i nie śpie już ponad pół godziny do tego nie mam żadnych tabletek przeciwbólowych 🤠🤠

 8. W odpowiedzi do

  Nie boisz się Sądu Ostatecznego? Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Tam nie będziesz miał jak Arłamowie...

 9. W odpowiedzi do

  "ratunek esportu" ? 😂 ratunku to powinna szukac telewizja, ktorej "ogladacze" sa wymierajacym gatunkiem ;) proba zainteresowania przecietnego "Janusza i Grazyny" esportem to jak zainteresowanie fana szachow Formula 1 ;) esport sobie poradzi, to telewizja ma problem