1. 23 maj

  M.Morawiecki: "Wielkim silnikiem wzrostu jest duma z Polski i patriotyzm ekonomiczny..". Trzy brednie w krótkim zdaniu: 1. Duma z kraju jest skutkiem jego rozwoju a nie jego przyczyną.2.Jak PIS zwiększył dumę z PL? 3.PIS- patriotyzm to etatyzm i populizm- recepta na klęskę gosp.

 2. 19 maj

  Na matmie robimy zadania w grupach Kolega: mogę iść do toalety ? Pani: idź Drugi kolega: ja też mogę ? Pani: poczekaj aż kolega wróci Ja: proszę pani ale to ma być praca w grupach

 3. Podobno w brakuje rąk do pracy, firmy biją się o pracowników i są bardzo wysokie pensje. Pytanie: ilu emigrantów zarobkowych wróciło do PL?

 4. Pokaż ten wątek
 5. TVN z przerażeniem odkrywa, że praca dziennikarza to sprawdzanie informacji a to zabiera czas będący chyba właśnie pracą? O_o

 6. 21 maj

  Nie lubimy mówić o pieniądzach w kontekście pracy, bo ma ona dużo większa wartość, ale skoro wszyscy ich szukają to może dajmy REALNĄ szansę pracować tym, którzy mogą i chcą? Od 12 lat pracujemy, by praca OzNI była czymś powszechnym. Zainteresowani?

  Pokaż ten wątek
 7. Zaspałam wczorej do pracy. I to tak totalnie, as in obudziła mnie dopiero praca pytająca gdzie ja, k, jestem. Dotarłszy powiedziałam uczciwie co i jak, a tu tekst "okej, ale uprzedzaj wcześniej". JAK?!

  Pokaż ten wątek
 8. Oglądam sobie film o historii Interflug, ddrowskich linii lotniczych. Jak i w Polsce wymarzona praca dla Pań, bo m. in. dewizowca można było wyrwać. A kto jest dziś "dewizowcem"? Hydraulik?

 9. BTW zakończyły się ekshumacje smoleńskie. Gdy już potwierdzi się, że przyczyną śmierci ofiar był wypadek komunikacyjny, to czy Pasionek przeprosi rodziny?

 10. 16 maj

  Praca w RIA Nowosti zobowiązuje na całe życie. Nie wierzysz? Zobacz kilka sekund...