1. 3 lis

  Praca w Panamie. Ktoś? Coś?

 2. 2 lis
 3. 3 lis

  Nie kupuje tłumaczenia o braku wypłat. Ok, to nie pomaga. Ale z do meczu z Legią to nie przeszkadzało a teraz tak? :) Druzyna grała wcześniej ponad stan, teraz doszło sporo błędów i gorsza forma. Brak wyplat nie pomaga, ale to nie jest głowna przyczyna.

 4. PIS ,,kręci lody",zasłaniając się Kościołem,który ich jeszcze popiera! No kwadratura koła pomieszana z patologią! Kasa rządzi światem,nic więcej,i żadna nie wmówi mi,że jest inaczej!!! Praca,pokora?!

 5. Jak to szło? Praca, pokora, umiar!!! Wystarczy nie kraść!!! Hahahahaha...

 6. Jaka może być przyczyna niechęci lekarzy do elektronicznego L4? Przez 3 lata nie mogli się nauczyć obsługi programu? A może chodzi o co innego?

 7. 4 lis

  hej a pamiętacie jak praca mojej ulubionej artystki była repostowana wszędzie a oryginał ma tylko trochę ponad 1500 na ig??? nienawidzę

 8. 4 lis

  czy robienie z siebie debili na siłę to wasza praca like? is it really your job

  Pokaż ten wątek
 9. 3 lis
  W odpowiedzi do

  To ich praca, nieprawdaż?

 10. 3 lis

  W miejscowości obok dwie godziny temu mężczyzna odkręcił gaz w domu. Było pełno straży i karetka. Nikomu nic się nie stało, a przyczyną była kłótnia rodzinna. Teraz w mediach oglądam film z tego miejsca i w TYM DOMU mieszka koleżanka mojej mamy. Czy ten człowiek jest chory?