1. W odpowiedzi do

  Marcin 300 tys. tłum....nie policzyłes chyba siebie...z tobą to bylo ponad 350 tys....100-200 faszystow....na takim marszy nie powinnno byc nawet jednego...nie w tym kraju i nie w tym miescie

 2. To juz dzisiaj! Wszyscy czekamy na ten film i każdy chce to wydarzenie jak najlepiej zapamiętać a więc błagam zachowujcie się należycie, nie fanchantujcie i nie świećcie lighstickiem. Szanujmy siebie i innych którzy będą w kinie. Nie jesteśmy tam sami.

 3. Mam wrażenie, ze i jego słuzby działają jak za komuny. Wykorzystali fakt współpracy i tylko odwrócili go dla siebie. A ten nie miał wyjscia.

 4. W odpowiedzi do

  Potrzeba rzetelnej debaty publicznej - argumenty za i przeciw. Nie ma co bluzgać na siebie - trzeba po prostu o tym rozmawiać i demokratycznie podjąć decyzję. Nie w sposób odgórnie narzucony.

 5. Iść na zajęcia ze stanem podgorączkowym, kaszlem oraz katarem, czy już odpuścić sobie i pomóc organizmowi dojść do siebie?

  Pokaż ten wątek
 6. dzień dobry, miłego dnia mutualsiki! uważajcie na siebie 🌈🌈

 7. Też. Poziom intelektualny tego towarzysza można było poznać wcześniej 👇. Nie posiada ŻADNEGO.

 8. "Miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie" J. Kremer

 9. wieloletnia przyjaciółka która nie odezwała się od roku właśnie do mnie napisała i okazuje się że wie co się u mnie dzieje ?¿ wniosek oczywisty weronika jej o wszystkim donosi a prosiłam żeby zachowała dla siebie to co jej powiedziałam...

 10. W odpowiedzi do

  Odwrotnością? A kolonie i prowadzenie wojen na wielu kontynentach przez szereg stuleci, np. wojna burska była wstępem do 1WŚ. Nie głoszę, że to robią u siebie, ale gdzie indziej robili i robią. Nawet pomijając to chodzi gł. o wojnę propagandową.