Porządnie myj zęby pastą.

Do każdego dziecka trzeba podejść oddzielnie i powiedzieć, by porządnie myło swoje ząbki. Od małego powinno się je w taki sposób wychowywać. Czyszczenie zębów (instytut.pl) może być dobrą zabawą i taką zabawę proponujmy dzieciom.Czyszczenie zębów jest monotonnym zajęciem,…

Czyszczenie zębów jest monotonnym zajęciem, szczególnie dla osób starszych. Dzień w dzień, miesiąc w miesiąc, rok w rok to samo. Ale takie jest życie. Zęby myć trzeba i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Czyszczenie zębów trzeba kontrolować, szczególnie u małych dzieci. Rodzice powinni uczyć maluchy, że jest to bardzo ważna czynność. Zęby trzeba myć, przynajmniej dwa razy dziennie. Rano i wieczorem, a najlepiej po każdym posiłku. Takie czyszczenie zębów spowoduje, że do stomatologa będziemy chodzić na zwykłe kontrole i nie będzie żadnego borowania. Pamiętajmy, że robimy to dla naszego dobra.

W zdrowym ciele – zdrowy…

W zdrowym ciele – zdrowy duch. Tych słów się trzymajmy. Zaopatrzmy się w elektryczną szczoteczkę. Czyszczenie zębów za jej pomocą jest dużo bardziej owocne. Zadbajmy również o to, by pasta była markowa i z fluorem. To zapewni naszym zębom odpowiednią ochronę.

Comments (1)
  1. trolek 30-Maj-2011

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *