1. Bum: rezygnuje z członkostwa w .

 2. dostałam z historii 6 i 5-!!!!!!!!!!!

 3. zrobilam wybrancom kartki z okaxji walentynek kochsm was wszystkcih 😌❤️

  Pokaż ten wątek
 4. robimy z tripa po polsce ktoś się dołącza? X D D

 5. Konferencja bliskowschodnia z przyległościami w dwóch sławnych obrazkach:

 6. Złożyłem właśnie interpelację do pana ministra Czaputowicza z wnioskiem o wydalenie pani Andrei Mitchell z Polski i wpisanie jej na listę osób niepożądanych. Uprzejmie proszę o odpowiedź dziś. Nie wolno ani chwili dłużej tolerować tak skandalicznych oszczerstw.

 7. Poniżej kilka akcji Prewitta z 1 połowy meczu z Polpharmą: - dużo miejsca do gry na całym boisku i w PnR - brak pomocy i ochrony obręczy przy penetracji/kontrze - pasywna obrona wysokiego w PnR Dzisiaj można więc spodziewać się podwojeń, pressingu i ataku na piłkę

  Pokaż ten wątek
 8. studia nad urodą mężczyzn w przeróżnych okolicznościach doprowadzają nas do odpowiedzi na pytanie: kto wygląda gorzej niż Polak? Polak z kwiatami 😶

  Pokaż ten wątek
 9. Dziś w Polsce nie ma alternatywy dla PiS, który rządzi dobrze (choć polityka zagraniczna oparta tylko o sojusz z USA jest dziwna). Jednak władza powinna pamiętać, iż patrioci są wrażliwi na to, jak Polska jest traktowana za granicą, i że to pobłażanie obrazie, może się zemścić.

 10. Bardzo dobre i mądre zachowanie wobec . Nie żadne ułaskawienia, ale kasacja. powinien skorzystać z tej drogi i napisać wniosek do Prokuratora Generalnego o wniesienie kasacji. To proste pismo, nie ma wymogów pisma procesowego.