1. WYCHODZI Z DZISIAJ NA JUTRO O 00:00 W NOCY NASZEGO CZASU!

  Pokaż ten wątek
 2. Straż Marszałkowska powinna w trybie natychmiastowym wyprowadzić z budynku Sejmu Panią Hartwich i jej koleżanki. Dosyć już tego cyrku. O problemach niepełnosprawnych trzeba rozmawiać, ale nie z szantażystkami, które urządzają prowokacje na pokaz.

 3. Nowoczesna się sypie jak domek z kart. Z partii odchodzi 18 działaczy.

 4. Panie Marszałku .Za Pana milczącym przyzwoleniem i wartą zastanowienia biernością z sejmu bydło zrobiło już nawet nie oborę tylko regularny burdel.Czy i jak się z tego wytłumaczysz przed tymi, którzy głosowali za Dobra Zmianą? Czuję się upokorzony tym syfem.

 5. Na zdjęciu pachołki Kuchcińskiego tuż przed zwycięską bitwą o okno z matkami niepełnosprawnych dzieci. Ciekawe czy dziś spokojnie zasną.

 6. Czytam, że Kornel Morawiecki zabiegał u syna Mateusza o wsparcie dla GetBack (z którego wyparowało 2,5 mld zł - 3x więcej niż z AmberGold), bo został o to poproszony przez prezesa GetBack. Dobrzy ludzie z tych Morawieckich, przejmują się losem windykacyjnego bankruta.

 7. Ojej, szkoda że politycy PO nie płakali, kiedy policja strzelała do górników, kiedy ludzie byli wyrzucani jak śmieci z kradzionych kamienic, czy kiedy Polacy tracili oszczędności życia w Amber Gold. Obrzydliwi hipokryci, donosiciele i sługusy obcych państw.

 8. Te sceny przejdą do historii. Straż Marszałkowska dzięki „środkom przymusu bezpośredniego” wygrała bitwę o okno z matkami niepełnosprawnych dzieci.

 9. Reprezentacja Polski jedzie na Mistrzostwa Świata autokarem, na którym będzie widniało hasło . Mamy nadzieję, że jak będzie z nich wracać, to hasło nie będzie musiało zostać zmienione na

 10. Świadek , działaczka społeczna charakteryzuje się niesamowitą pamięcią. Pamięta szczegóły postępowań, aktywności, spotkania. Od 2010 roku, szczegół po szczególe. Ciekawe jak będzie z urzędnikami zeznającymi po niej.