1. 🚜🚜u Red. Mazurka -To ile macie długów? - Coś ponad 2mln -Z czego to oddacie? - Wszystkie zobowiązania powstały za czasów TEGO😏 przewodniczącego -A jak on się nazywał? - R.Petru?? Skonsultowałam z człowiekiem odpowiedzialnym za finanse i PRAWDOPODOBNIE😮zmniejszyliśmy dług🤨

 2. 👨🏻‍🦳JAK BARDZO STARY BYŁ ZYGMUNT STARY? 👨🏻‍🦳

  Pokaż ten wątek
 3. JAK NADROBIĆ 3 LATA W 3 TYGODNIE?!?!

 4. nie widziałam tego urywku wcześniej. Jimin bardzo mocno to przeżywał, a seokjin delikatnie wplątał się w jego włosy. Gest jak gest, ale tym pokazał, że nie jest z tym sam.

 5. To jest niewiarygodne jak popularny jest p.Prezydent . Studenci z Uniwersytetu w Limie nie mogli dopchać sie zeby zrobić sobie fotkę z naszym Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. Musiała interweniować ochrona rzadu Peru :)

 6. jak można tyle palić?:o ;) to inna historia

 7. To juz dzisiaj! Wszyscy czekamy na ten film i każdy chce to wydarzenie jak najlepiej zapamiętać a więc błagam zachowujcie się należycie, nie fanchantujcie i nie świećcie lighstickiem. Szanujmy siebie i innych którzy będą w kinie. Nie jesteśmy tam sami.

 8. Będziemy jeszcze długo celebrować stulecie  odzyskania niepodległości. Program obejmuje 5 lat i jestem przekonany, że pozostawi on trwały ślad zarówno w pamięci, jak i dziełach - płytach, wydawnictwach, wystawach, filmach - powiedział wicepremier

 9. Już się robi wkurwiajace jak widze to codziennie pary razy

 10. To najważniejsi politycy PiS odpowiadają za zatrudnienie i nadzór pracy Marka Chrzanowskiego jako szefa KNF. Jak mogą dzisiaj skutecznie rozliczyć , jeśli sami są zamieszani w tę bankową aferę stulecia z 40-milionową łapówką w tle?