1. Kto to jest? Ten pan cywil,który szarpie protestujące-co się dzieje.

 2. 23 maj

  Skok na kasę z autostrady . Kto stał za niekorzystnymi dla Polski umowami rządowymi z firmą kontrolowaną przez oligarchę Jana Kulczyka? „Magazyn śledczy” w czwartek o 22:20 w TVP1.

 3. Dla każdego powinno być jasne, że banery w jęz. angilskim starannie powieszone między gaciami na sejmowym korytarzu to realizacja planu ustawki z zagranicznymi mediami podczas spotkania . Ktoś miał dużo czasu na przygotowania. Tylko gdzie były służby?

 4. Marszałek do dymisji za sejmowy burdel uwłaczający godności Państwa Polskiego. Kto za?

 5. właśnie na MTV była 'godzinka' dla Shawna i przed chwilą było there's nothing holdin me back i mój tata aka mistrz w przetłumaczeniu pyta się t: a co to znaczy? j: nic mnie nie powstrzymuje t: czyli mam to w dupie? j: na twój język to tak t: Shawn utożsamiam się

 6. 23 maj

  Wizja rządów zjednoczonej koalicji Platformy i Nowoczesnej. Czy tego chcecie dla dzieci swoich, dla Polski?🙂

 7. Kto jeszcze oprócz Jarosława kiedykolwiek leżał w szpitalu długimi tygodniami "na kolano " ????

 8. To ten gość brutalnie napadł wczoraj przed IPN z pytaniem o brak przeprosin dla SB. Ktoś go rozpoznaje? Biedny człowiek, który ma już przetrącony kręgosłup. Przykre...

 9. 21 maj

  to co następne? uwaga? sprawa dla reportera?

 10. Pytanie za 500 zł - kto kodziarom przynosi te wielkoformatowe profesjonalnie drukowane transparenty? Powie mi Pan Panie Marszałku jak one to przenoszą przez portiernię? Pan jeszcze ma władzę nad Strażą Marszałkowską?