1. 18 sie
 2. Wiele się zmieniło na warszawskich bazarkach. Jako dziecko kupowałem na Wolumenie książki i komiksy. Dziś to nadal ważne miejsce dla lokalnych społeczności, podobnie jak Hala Wola. Zakupy robią tu tysiące warszawiaków, dlatego chcę wspierać warszawskie bazarki.

 3. 18 sie

  Wiara,że PIS działa w interesie narodu to podobny idiotyzm, co wiara,że własność państwowa służy narodowi.Własność państwowa służy PIS-owi.A komu służyła totalna własność państwowa w PRL.?Komu służy w Korei Płn, na Kubie, na Białorusi..?

 4. “Lubię Twój uśmiech, gdy znowu patrzysz na mnie, a wszystko wokół jest takie nierealne.”

 5. Samozaoranie szefa sztabu wyborczego Tomasza Poręby z PiS. Konferencja prasowa dotycząca spotu wyborczego PiS: "Opozycja nie ma pomysłu na Polskę, jest tylko agresja i nienawiść". , do dziennikarza TVN24: "Odejdź stąd, szczylu". To jak było z tą agresją? 🤨

 6. Ten z przekreśloną twarzą na fladze kibiców w sektorze Romy to Vincenzo Paparelli, kibic Lazio, który w 1979 roku przed derbami Rzymu zginął od racy/rakiety sygnałowej wystrzelonej z sektorów Romy. Żenada.

 7. Iwcia obsesje się leczy Kobieto😁 Ustaw się w kolejce , inni czekają przed tobą na audiencję. .................................. Niektórzy mają przyjaciół a inni tylko „żołnierzyków”. Zacznij szanować ludzi.

 8. Domenico Berardi zaczyna dzisiaj siódmy sezon w barwach Sassuolo, więc śmiało można nazywać go już legendą tego klubu. Chyba nikt nie miał lepszego wejścia do seniorskiej piłki we Włoszech - 42 gole na liczniku w wieku 21 lat. Jak można było tak to zepsuć panie Dominiku?

 9. Panie Ambasadorze ! "BMW" to wielka marka Premium ...z tradycjami...genau ??? Na zdjęciu więźniowie Niemieckiego Obozu Śmierci "KL Dachau"...w zakładach "BMW" w Allach...taka "tradycja" 😃

 10. Pistolety na Dust2 dla nas po genialnym zagraniu !