1. Zendayia Sithole – innym powodem dla którego poszłam do kibiców jest to, że czytałam o polskiej historii i wiem, że w Polsce mężczyźni szanują kobiety Zobacz więcej >

 2. Pani Szydło mówi: „Timmermans ma problem, zapędził się w swoich oskarżeniach wobec Polski i dziś trudno mu się cofnąć”. Nie. To pani ma problem, to PiS ma problem, to pan Duda ma problem, bowiem czeka państwa Trybunał Stanu za złamanie konstytucji. A Polska ma problemy przez was.

 3. Węgry przyjęły pakiet ustaw : ☑️bez zgody parlamentu nie można osiedlać obcej ludności ☑️zakaz powstawania dzikich koczowisk ☑️kary więzienia za wspieranie i finansowanie nielegalnej imigracji ☑️zaostrzenie przepisów azylowych 👏🏻 Odwrotność tego co robi PiS!

  Pokaż ten wątek
 4. czytam jedną mangę, którą już kiedyś czytałam i próbuję dojść do tego, dlaczego ją porzuciłam

  Pokaż ten wątek
 5. A przywłaszczonko tu i tam - to też prowokacja sił układu - Ziemowit trochę pomyśl ? Każdy jest kowalem swojego losu !

 6. Pełna zgoda, ale on - w przeciwieństwie do nas - nie byl zbyt długo i intensywnie ze swoimi chłopakami

 7. W odpowiedzi do

  Okii, to w sumie będę myśleć bo narazie w sumie i tak nie mam kasy w sumie.. takze no mysle, ze będę i tak myśleć

 8. W odpowiedzi do

  Uważam się za patriotę i prawicowca i uwielbiam słuchać celnych i merytorycznych komentarzy p. redaktora . Więc proszę mówić za siebie, a nie za całe "szeregi patriotyczne". Nikt nie dał takiej legitymacji żadnemu posłowi. :-)

 9. nie chciałam iść na studniówkę, a teraz kupiłam sukienkę i mam w głowie cały outfit, slayne to, you will see

 10. Dlaczego wszyscy się zakochują i mają partnerów podczas gdy ja mam tylko pączka?