1. Z oka przymrużeniem. Ciekawe, czy Messi i Ronaldo by tak potrafili 😂 ? Dobrej nocy Prawi.

  2. Nie rozumiem udziału Boeinga 737 w . W razie konfliktu zbrojnego Polska będzie tym czymś bombardować? 😄 I co ma do cholery ten samolot wspólnego z polskim uzbrojeniem?

  3. Lyudmyla Kozlovska już wydalona z Polski teraz czas na Węglarczyka i Mellera oraz Kramka ! jesteś tego samego zdania ? podaj dalej 👍🇵🇱

  4. Co byście kobiety bez mężczyzn poczęli?

  5. Witam prawych. Czy J. Daniels został już wydalony z Polski ?

  6. Zalecenia bolszewickiego rządu z 1918 roku dla Komunistycznej Partii Robotniczej Polski: "Pogłębianie w kraju stanu wrzenia i nieładu, prowadzenie propagandy przeciwko wyborom do Sejmu i reformie rolnej. Przeciwstawiano się tworzeniu Wojska Polskiego..." Brzmi znajomo, prawda?

  7. Zagadka. Co wyjdzie z połączenia Zembaczyńskiego i Trzaskowskiego? Naleśniki z dżemem.

  8. Polski ułan przebijający włócznią smoka. Czy można bardziej symbolicznie oddać zwycięstwo polskiego oręża w wojnie z bolszewizmem? A to pomnik 15 Pułku Ułanów Poznańskich wstawionych męstwem w walkach z sowiecką Rosją. Bolszewicy nazywali ich "Czerwonymi Diabłami" od otokow.

  9. Burger Cumembert Czy to ten slawny aktor z Sherlocka????

  10. Policja znów ściągnęła z ulicy przyzwoitych ludzi, którzy blokowali nacjonalistów. Ta władza nie zostawia już żadnych złudzeń - chronią brunatnych, do werdyktów Sądu Najwyższego odnoszą się jak watażkowie z bananowych republik, szef MON mówi o rodakach „sodomici”. I co? I nic.