1. 12 sie

  SŁUCHAJCIE 💙♥️💙 MÓJ PIERWSZY CHŁOPAK, Z KTÓRYM JESTEM OD OKOŁO 4,5 ROKU ZAPYTAŁ SIĘ NA KONCERCIE EDA PODCZAS PERFECT, CZY ZOSTANĘ JEGO ŻONĄ 👰🏼🤵🏽 A JA JAKO JEGO PIERWSZA DZIEWCZYNA ODPOWIEDZIAŁAM: TAK!!! 💍 PO PROSTU NIE MOGĘ UWIERZYĆ, JEJU!!!

  Pokaż ten wątek
 2. ja wychodzac z domu na pierwsza matme z testem bez uczenia sie:

  Pokaż ten wątek
 3. "Piosenka Ariany Grande i Sylwii Lipki są podobne" *sytuacja gdy pierwsza wydała Sylwia* ludzie: ok, przypadek, zdarza się, to normalne *sytuacja gdyby pierwsza wydała Ariana* ludzie: Sylwia szmata, kradniesz tylko piosenki, jak tak możesz, zgiń

  Pokaż ten wątek
 4. 13 sie

  Obiad: makaron z sosem serowym i z pierwsza z kurczaka 😛

  Pokaż ten wątek
 5. - Pierwsza oficjalna wizyta PL Prezydenta w Australii odbywa się ponieważ uważamy, że już jest czas na to, byśmy realizowali ekspansję gospodarczą i polityczną na cały świat. Nie musimy się ograniczać tylko do Europy -

 6. 14 sie

  nienawidze pisac do kogos pierwsza, ale zawsze mi sie serduszko cieszy gdy ktos do mnie pierwszy napisze, rozumiecie mnie?

  Pokaż ten wątek
 7. 17 sie

  Pierwsza w historii oficjalna wizyta Prezydenta Polski w Australii i Nowej Zelandii będzie dotyczyła kwestii politycznych, gospodarczych, obronnych oraz polonijnych. ➡ Zobacz program:

 8. Rozpoczyna się pierwsza w historii oficjalna wizyta polskiej Pary Prezydenckiej w Australii. Mieszka tu ponad 180 000 naszych rodaków. ➡ Zobacz cały program:

 9. 16 sie

  kiedy spóźnia ci sie miesiączka i nagle na instagramie masz w polecanych pełno zdjęć bobasów,reklamy testów ciążowych a na youtubie jakieś filmy na temat jak dobrze wygladac z dużym brzuszkiem

 10. 16 sie

  Dziś mi było w pracy przykro, bo mamy takiego pana Sebastiana, bardzo miły i śmieszny facet, ale ma coś z okiem, na nie nie widzi, ma takie czerwone, z zezem i lekko zdeformowane i dziś nam powiedział: "Doceniam tą pracę, bo jest pierwszą, w której nie oceniają mnie przez oko."

  Pokaż ten wątek