1. 11 sie

  Dlaczego prawa strona ma takie problemy z tolerancją osób o odmiennej orientacji seksualnej, kolorze skóry etc? Ktoś coś?

 2. 9 sie

  streamujcie epiphany dla zdrowej skóry i szczęścia 🌺🌿🍀

 3. 13 sie

  W nocy dostałam wiadomość, że zginął Kuba. Młody, miły dobry chłopak zawsze skory do pomocy, wolontariusz. Zawsze uśmiechnięty, pogodny,ujmujący,ciepły. Przystojny.Bardzo Go lubiłam.Taki pełny życia a wystarczył moment i już go nie ma. Została córeczka. Proszę o modlitwę

  Pokaż ten wątek
 4. +kolorze skóry czy wyznania. Nie zauważyłam żeby Sierra w jakiś sposób się wywyższała albo zwracała na siebie uwagę. Kiedy Luke spotyka fanów ona się odsuwa i stoi z boku. Nie wtrąca się miedzy chłopaków ani nie odciąga ich od 5sosfam.

  Pokaż ten wątek
 5. 10 sie

  polecicie mi jakieś weganskie kosmetyki do makijażu? (podkład korektor etc.) najlepiej żeby nie obciążały skóry za bardzo

 6. 10 sie
  W odpowiedzi do

  Nie ma to jak być homofobem. Może od razu osoby o innej orientacji, przekonaniach, wyznaniu lub kolorze skóry eliminować na dobre z polskiego miłosiernego społeczeństwa? Tego chcecie?

 7. 10 sie

  odcień jego skóry to mój ulubiony kolor

 8. 7 sie

  from: ja to: producenci ciuchów, które przy pierwszym kontakcie ze skórą tak drapią, że mam ochotę wyjść z własnej skóry YOU HAD ONE JOB.

 9. 10 sie

  tak wolę zimę, zimą żadne słońce nie pali mi skóry, zimą nie chodzę zasmarkana i zapłakana przez pyłki, zimą nie pocę się i nie muszę myć i przebierać co chwilę, zimą nie boli mnie głowa od słońca, zimą nie jest mi słabo przez upał, wymieniać dalej?

 10. 10 sie

  35. „Milczenie owiec” Seryjny morderca i inteligentna agentka łączą siły, by znaleść przestępcę obdzierającego ze skóry swoje ofiary.

  Pokaż ten wątek