1. 19 maj

  moja rodzina jest okropnie nietolerancyja w kwestiach par homoseksualnych, ich małżeństw, adopcji dzieci, koloru skóry czy nawet jak ktoś inaczej się ubierze a ja jestem tak tolerancyjna, że czasami mnie to przeraża i zastanawiam sie co ja w tej rodzinie robię

 2. 19 maj

  KRÓTKO, ZWIĘŹLE I NA TEMAT: AKCEPTUJE SIĘ WSZYSTKICH BEZ WZGLĘDU NA ORIENTACJĘ, RELIGIĘ, KOLOR SKÓRY, POCHODZENIE, CHOROBY WSZYSTKICH BEZ ŻADNYCH ALE TO ŻADNYCH WYJĄTKÓW

 3. początek 13 odcinka jest naprawdę piękny. Pokazuje, że każdą z nas spotyka napastowanie seksualne, molestowanie, czy gwałt bez znaczenia jakiego koloru skóry jesteś, w jakim wieku i statusu społecznego. Według mnie najważniejsza z scena w całym serialu!!

 4. O MOJ BOZE PATRZCIE NA NICH I NA ICH PIEKNY KOLOR SKORY

 5. 16 maj

  mam rozstrojoną duszę mam miłość w nieporządku mam załamanie powiek i zapalenie myśli.

 6. Jarosław bezwzględnie wykorzystał katastrofę smoleńską, w celu dojścia do władzy. Wychował sobie następców, którzy już szykują się do wykorzystania jego własnej choroby i odejścia. Śmiertelne zapalenie stawu kolanowego? Bakterie? Na gastrologii? Kiedy wersja o siłach trzecich?

 7. 16 maj

  uwielbiam ten kontrast koloru skóry i jasnych włosów u jiminka

  Pokaż ten wątek
 8. 19 maj

  Nauczmy się w końcu, że nie powinno się oceniać innych po ich orientacji, pochodzeniu, koloru skory itp. To nie jest żaden wyznacznik. To nic nie mówi o tym, jaki jest drugi człowiek.

 9. 19 maj

  Czy tylko ja mam wrażenie, że gwiazdy, piosenkarze, aktorzy itd. nie chcą przyjeżdżać do Polski, bo myślą, że panuje tu tępienie ludzi, którzy mają inny kolor skóry albo są LGBT albo są innej religii? Pokażmy im, że są w błędzie.

 10. 16 maj

  CBA u byłego szefa policji Zbigniewa Maja.. Jak to było? "Mój Zbyszek. Zawsze skory do zabawy z przyjaciółmi”