1. 18 stycznia minister Brudziński dał zgodę stowarzyszeniu Duma i Nowoczesność na zorganizowanie zbiórki publicznej na rzecz Janusza Walusia, który siedzi w więzieniu za mord polityczny w RPA - powiedział właśnie poseł . Tak PiS oczyszcza brunatniejącą rzeczywistość.

 2. Na polecenie Prokuratora Generalnego prokuratura analizuje kwestię delegalizacji stowarzyszenia Duma i Nowoczesność

 3. cenie sobie ludzi, z ktorymi mozna pogadac na kazdy temat, pozartowac, powyglupiac sie, ktorzy nie maja kolka w dupie i ktorzy nie patrza na mnie jak na idiotke kiedy pierdolne jakims podtekstem czy palne cos glupiego;-)

 4. Przypomnijcie mi za jakich to rządów prokurator uznał swastykę za symbol szczęścia i umorzył postępowanie?

 5. Trzy dni mijałam dobry humor i znowu wszystko idzie się jebac, chuj w dupe z czym takim

 6. Proszę o promowanie nagrania z naszej konferencji, w tym - pytań i odpowiedzi dziennikarki TVN. Porównajcie to z tym co leci na TVN24 i co zobaczycie w „Faktach”! Niech jak najwiecej Polaków to obejrzy!

  Pokaż ten wątek
 7. i szczerze, wkurwia mnie mówienie, że ma ogromny talent, bo nie, nie ma go i bądźmy szczerzy, usłyszeliście tylko jedną piosenkę, gdzie wyraźnie słychać, że niezbyt mu idzie wokalnie i patrzycie tylko na orientację

  Pokaż ten wątek
 8. moj tate zobaczyl na toaletce zdjecie taehyunga i jeongguka i do mn co to za geje no ja nwm stary wlasnie

 9. siedzę w pokoju obok i słucham jak się kłócą i chyba nawet nie wiedzą chyba

 10. 22 I 1863r. wybuchło powstanie styczniowe, polskie powstanie narodowe przeciwko imperium rosyjskiemu. Kilkadziesiąt tysięcy powstańców zostało zabitych, straconych lub zesłanych na Syberię. Po upadku powst. kraj pogrążył się w żałobie narodowej.