1. I D O L A T R I A !

 2. Nie liczyłbym na obiektywizm, raczej na upolitycznienie,instrumentalizację,arbitralność, sprzeczne z zasadą subsydiarności, groźne przez samą potencjalną możliwość użycia, definicje poddające się dowolnej interpretacji, bicz na słabszych i stygmatyzowanych, immunitet dla silnych.

 3. Rada nadała Pawłowi Adamowiczowi pośmiertnie tytuł Honorowego Obywatela Miasta. Jego wkład w budowę samorządności i demokracji jest nie do przecenienia. Dziękuję wszystkim radnym za poparcie tej inicjatywy. Fot. R. Motyl.

 4. W odpowiedzi do

  Też słyszałem,prawdziwa wojna to była w kieleckim albo lubelskim a u nas AK to było a kury a krowy a kaczki.Tylko mój dziadek do śmierci miał zawsze karabin na strychu i kilka worków sucharów na biedę:) Karabinu szukamy do dziś ale jak jeden z synów zaczął pić to tak schował....

 5. pomyslalam sobie kiedy skonczy mi sie spotify premium i znajac mnie i moje szczescie to pewnie jutro x d

 6. W odpowiedzi do

  i tez od skory bo wiadomo u każdego inaczej, no ale szybko się nie goja

 7. W odpowiedzi do

  Jeden Dioni wiosny nie czyni. Nawałka chce odbudować Raduta Gajosa, Janickiego i innych. Od samego pisania zęby bolą. Arsenic, Kostal, Imaz w Jadze. Wszyscy za 750k euroszekli, a my w d.

 8. W odpowiedzi do

  właśnie czasem mam podobnie jak widzę, że niektórzy NAPRAWDĘ starają się oglądać i uczestniczyć we wszystkim co ubandy robią