1. .: jestem przekonany, że wiele osób chciałoby, aby nasza partia nie miała tak dobrych sondaży i żeby nie było tak, jak chcą wyborcy. Pojawił się trzeci mocny gracz na polskiej scenie politycznej, który odbiera poparcie rządzącym przez ostatnie lata.

 2. 15 lutego odbyły się pierwsze protesty światowego ruchu Earth Strike w Polsce. ma zwiększyć świadomość nadchodzącej katastrofy klimatycznej i wywrzeć presję na rządy oraz korporacje, by te pilnie podjęły działania w celu ratowania ludzkości.

  Pokaż ten wątek
 3. Nie wiem po co ale zamówiłam mały odświeżacz powietrza który się do laptopa podłącza i podgrzewacz do kubkow który też się podłącza do laptopa

  Pokaż ten wątek
 4. Prędko, zakusy Próbuj zdobycia czegoś haltuj, haltuj widzę kolega rozpędzony ale my się nie kolegujemy to już pana zdanie no właśnie i teraz to panujemy panie kolego rozpędzony „panie” spoko, rozpędzony okej a kolego? no nie, nie kolegujemy się dlaczego? może najpierw kawa?

 5. Jak wracałam do wr9cka to na stacji spotkałam taką uroczą dziewczynę, która też wracała z tøp i się do mnie tak pięknie uśmiechnęła Kocham nasz fandom

 6. Całe szczęście, że Wisła powróciła do swej tradycyjnej nazwy, bo jeśli wziąć pod uwagę mecze Jagiellonii tylko z czasów Petrochemii i Orlenu, bilans spotkań wygląda zatrważająco: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 5 porażek. Bramki 5-21. Petrodolary.

 7. W odpowiedzi do

  wez wsm to ja n wiem czy ona myslala, ze ja n zauwaze czy jak ale to sie wgl kloci z logika bo po chuj szukac mutualsow zeby sie ich potem pozbywac cn

 8. W odpowiedzi do

  Na kro 🤣

 9. JAK BYŁY PIERWSZE ZBLIŻENIA NA TYLERA I JOSHA TO POPROSTU KRZYKNĘŁAM: JEZU JACY ONI SĄ PIĘKNI

 10. W odpowiedzi do

  Cóż ja poradzę, że nigdy nic takiego nie widziałem? A wielokrotnie byłem świadkiem zatorów przy kasach i nigdy przy tym nikt nie zachował się po chamsku.