1. Skrajna lewica nadal szkoli policję w zakresie tzw. przestępstw z nienawiści, wkładając w to swoje treści ideologiczne, rozszerzające zakres „faszyzmu” na polski ruch narodowy i „nienawiści” na krytykę multikulturalizmu. Co na to politycy PiS? Czy obudzą się dopiero w opozycji?

 2. 12 sie

  Kolejny wspaniały wieczór dzięki polskim lekkoatletom. Gratulacje dla medalistów i ogromne podziękowania dla wszystkich naszych reprezentantów. Czy może być coś wspanialszego od Mazurka Dąbrowskiego, granego w Berlinie aż 7 razy? 12 medali! To były piękne ME! Dziękujemy!

 3. EJ EJ MAM BARDZO WAŻNĄ SPRAWĘ, czy jest tu ktoś kto został zdiagnozowany na napadowe obżarstwo (binge eating disorder) albo kompulsywne objadanie się (compulsive overeating)?

  Pokaż ten wątek
 4. Według „GW” Robert Biedroń osieroci Słupsk i powoła projekt polityczny „Kocham Polskę”. Pytanie: którą Polskę? Tę, która chce się jednoczyć przeciw PiS? Tę, która uroiła sobie POPiS i kpi ze zjednoczenia? Tę, która wyzywa rodaków od kanalii? Czy tę, która znów da PiS zwycięstwo?

 5. czemu nie mogłam poznać bangtanów na przykład w 2015 roku czy coś a NIE KIERWA W KWIETNIU 2018 ROKU?????

 6. Luke: Prawda, czy wyzwanie? Calum: Prawda Luke: Gdzie jest pies Michaela? Calum: WYZWANIE!! Zawsze mnie to bawi XDD

 7. HALO LUDZIE🦋 OD DZIECKA ZBIERAM POCZTÓWKI Z RÓŻNYCH MIEJSC ALE NIESTETY NIGDZIE NIE BYŁAM NA WAKACJACH ☹️CZY JEST TUTAJ JAKAŚ ZŁOTA DUSZYCZKA KTÓRA MOGŁABY MI WYSŁAĆ POCZTÓWKE NAWET Z MIEJSCA ZAMIESZKANIA? MOGE NAWET ZAPŁACIĆ ZA PRZESYŁKĘ

 8. W ogóle to nie wyobrażam sobie siebie tak np. Jako 18-latka Ej no bo Jaka będę? Jak będę wyglądać? Gdzie wtedy będę? Jaką będę mieć orientacje? Gdzie będę mieszkać? Czy ja w ogóle będę żyć? Normalnie funkcjonowac??

 9. Czy tylko u mnie nie ma deszczu? XD

 10. •°* [THEIR STORY] *°• Kryminalna historia, w której wcielasz się w rolę detektywa. Czy uda ci się rozwikłać zagadkę grupy pięciu osób, gdzie jedna została zamordowana, a wśród pozostałej czwórki ukrywa się morderca?

  Pokaż ten wątek