1. ma już 42 pkt! Do tej pory najwięcej punktów w barwach Lakers zdobył w czwartek z Portland, dziś na pewno poprawi ten wynik.

 2. ja tez n wiec do spania

 3. O NOME DO GRUPO Kjakajakajka

 4. W odpowiedzi do

  Bonifacy Krufka: "startował jako „spadochroniarz” do Sejmu w woj.tarnowskim, ale go nie chcieli i został ministrem budownictwa he he he. Jakaś afera już wtedy przykleiła się do d…. lub obcasa, ale wyszedł. Chyba Srebrna."

 5. Ja tego nie rozumiem. Do Srebra 1 mogę grać jakieś normalne mecze. Nabijam 11/17, walczę o Gold 3 i nagle moja drużyna zaczyna dostawać wylewów, a przeciwnikowi ciągle spada piłka pod nogi. Miałem tak w dwóch meczach z rzędu. Pierdolone EA.

 6. Nikt nie chce przywilejów. Chcemy obowiązku przepuszczenia pieszych. A co do korków - w Luksemburgu kierowcy przepuszczają pieszych bezwzględnie i uporczywie, a korki od polskich nie większe... może nawet mniejsze ciut...

 7. W odpowiedzi do

  Do fifth harmony

 8. "Śmierć wrogom Ojczyzny". Czy jakiś antypolonita, mentalny spadkobierca Hitlera i Stalina, jako sojuszników, wrogów Polski i Polaków, lub zbratanych antypolskich żołnierz Hitlera i Stalina, chciałby mnie za to oskarżyć o mowę nienawiści do wroga, lub antysemityzm?

 9. W odpowiedzi do

  Podstawówka przyszla do gimnazjum to tak to wyglada a technikum to najgorzej jest juz siedzisz xodziniennie do 15 co najmniej

 10. W odpowiedzi do

  Król Europy ? I śmiecie mówić ze nie dążycie do Polexitu ? Skończcie szczuć na tą Unie i zacznijcie się zajmować tym co zrobiliście w kraju. Został wam rok. Radzę zacząć od wdrażania dyrektyw TSUE. Za przywrócenie praworządności i wolnych mediów państwowych wezmą się następcy.