1. Przeczytałem najnowszy Eurobarometr nie zaś jego omówienia. Wnioski - podczas przyszłorocznych wyborów do Europarlamentu lewactwo dostanie po doopie jak nigdy dotąd, zaś Polacy uważają, że demokracja ma się dobrze jak nigdy dotąd

 2. 23 maj

  Po 2 latach od osławionego „audytu” , w którym oskarżono nas w Sejmie o kradzież 350 mld zł, okazało sie że nie ma podstaw do postawienia komukolwiek zarzutów. Tak bezczelnie kłamiąc, PiS budował dla siebie poparcie.

 3. Nigdy się nie poddał. Honor, szacunek, troska o Polskę. Dla mnie wzór. Dla mnie wielki. Rok temu przeprowadziliśmy akcję Przez cały dzień Polacy twittowali o Rotmistrzu. Zachęcam do powtórki. Wspomnienie/zdjęcie/film/myśl + 25.05. Chwała!

 4. Pani numer 2 do Iwony .Iwona nie tak się umawialiśmy miało być bez gryzienia , A ty co robisz? Ostrzegam cie że jak się nie uspokojsz to będę zmuszona kupić ci kaganiec! !

 5. 23 maj

  Jacek Góralski z powodu urazu barku zakończył przedwcześnie dzisiejszy trening. Był to kolejny w ostatnim okresie epizod nawrotowego podwichnięcia stawu, dlatego wstępne rokowania są dobre. Zawodnik przejdzie badania, po których zapadnie decyzja o terminie powrotu do treningów

 6. Lech Poznań bez odejmowanie punktów. 1. Kara finansowa 120.000 zł. 2. Zakaz wyjazdowy do końca 2018. 3. Kibice którzy byli w Kotle na meczu Lech - Legia, nie wchodzą na 3 mecze, w tym sama trybuna Kocioł jest pusta na jeden z tych 3 meczów (na pozostałe 2 otwarta).

 7. takie pytanie dla chętnych do dyskusji Czy w Europie potrzebna jest seria na wzór Indycars czy Super Formuły dla takich co ich nie stac na czy tych co przegrali z różnych przyczyn presja np? O dużo prostrzych wymaganiach technicznych i nie wymagająca takich środków $$$?

 8. ⚠️Napiszę WPROST ⚠️ Nikt nie zaszkodził tak bardzo NIEPEŁNOSPRAWNYM jak te ( ... ) * * ( w polskim słowniku zabrakło mi odpowiednich słów ) Teraz każdy kto to widział ... zanim sięgnie do portfela żeby wspomóc NIEPEŁNOSPRAWNYCH trzy razy się zastanowi zanim to zrobi ...

 9. Pamiętacie panią Annę, która w codziennie legalnie protestuje samotnie solidaryzując się z ? Dziś kilkanaście osób dołączyło do niej, by ją wesprzeć. I co? Zostali spisani przez policję. Drugi raz w ciągu tygodnia policja w spisuje demonstrantów.

 10. BOŻE PRZECIEŻ JA I TAK POKOCHAŁAM BARDZO. NIGDY NIE SĄDZIŁAM ŻE SIĘ DO NICH PRZEKONAM I ŻAŁUJE ŻE TRWAŁO TO TAK DŁUGO. ALE JUŻ TU JESTEM I SIĘ NIGDZIE NIE RUSZAM. ❤️