1. W Budapeszcie, przy herbacie, z Viktorem Orbanem o polityce i nie tylko

 2. W odpowiedzi do

  A jakby jakaś sytuacji zmusiła ich do tego 🤔 Can i Sanem w jednym domu😍

 3. Jeśli chodzi o awanturę w sprawie zachowania dziennikarzy TVN24 filmujących urodziny Hitlera, to w pełni ufam tu ocenie ludzi z mediów Karnowskich i TVP, bowiem o dziennikarstwie wcieleniowym wiedzą oni wszystko - w końcu każdego dnia usiłują się wcielić w rolę dziennikarzy.

 4. Może ktoś chce lodzik do Ipli na pakiet Polsat Premium 1 i 2 na najbliższą kolejkę czyli 27 28 listopada a w niej min. PSG-Liverpool.⚽⚽⚽

  Pokaż ten wątek
 5. Walczymy dalej! Już za niecałe 4 godziny bardzo ważny mecz z Kazachstanem w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U-19!

 6. Dziś odbędzie się ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku. Rozegraliśmy 17 spotkań - bilans to 11 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Zapraszamy gorąco na stadion, by wesprzeć biało-niebieskich w spotkaniu drużyną lidera KKS Kalisz. Początek o 17:00.

 7. No właśnie chodzi o to, że zarówno Tusk, jak i Kaczyński nie sprawiają takiego wrażenia. Myślę, że każdy z nas ma nadzieję, że zawsze może być lepiej i trzeba szukać alternatywy dla POPiSu. Stąd nadzieja i wiara w ludzi pokroju Jakubiaka i jemu podobnych(przynajmniej moja).

 8. Dziś i zagrają w Łodzi. i specjalnie dla . o tym, czy palili razem marihuanę i co robili na Jamajce przy biurku twórcy agenta 007