1. ARKADIUSZOOO! 😍😍😍 Polak strzelił gola na 1-0 w meczu SSC Napoli v FC Crotone. Brawo, ! 👏Czy zobaczymy kolejne trafienia reprezentanta 🇵🇱? Oglądajcie Eleven Sports 2!

 2. W odpowiedzi do

  Dla niektórych media to: „Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie?”, albo „oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu”. Poruchać, a ofiary swojego molestowania publicznie gnoić. Tak powinni wg Pana funkcjonować dziennikarze?

 3. Czy znacie lek przeciwalergiczny, który jest bardzo silny, ale nie usypia? Z tych, co brałam do tej pory działa na mnie tylko Zyrtec, ale po nim zawsze zasypiam w ciągu dnia na kilka godzin. 🌿

 4. Hejka, chciałby ktoś dołączyć do wspólnego dm z osobami które będą oglądać gale? Dajcie znać w odpowiedzi i rt a jak się umyje to stworze takie dm! /ładne zdjęcie dla uwagi/

  Pokaż ten wątek
 5. Czy to Pan znalazł nowe zatrudnienie po zakończeniu rozgrywek?

 6. Pytanie do: wg. Nieoficjalnych informacji Jarosław Kaczyński w wyniku ostrej niewydolności nerek która jest następstwem choroby nowotworowej jest poddawany dializie? Jaki jest stan prezesa PiS?

  Pokaż ten wątek
 7. okej, to chyba bylo do przewidzenia . . . dnia 20 maja 2k18 yoo kihyun staje sie moim ub, obiecuje dawac mu jak najwiecej milosci, bo chlopak juz zawladnal moim sercem, cush ja poradze?? ock teraz ide plakac w podusie przez niego pa ps kocham go 🕊

 8. Czy ja widzę Kooka w białej koszuli?!

  Pokaż ten wątek
 9. Przyznam że entuzjazm białostockiego społeczeństwa – a wiadomo że jest ono ofiarne – na wicemistrzostwo jest dla mnie nieco zaskakujący. Przecież Jaga byla liderem, miła trzy pkt. przewagi nad Legią, Czy przesadzam i ta feta jest usprawiedliwiona?

 10. ktoś chce się ze mną przenieść do Ameryki? jedna z piękniejszych gal w historii, ale od 2 rano... niby nie tak późno, ale mam pieprzony kurs pierwszej pomocy i poprawę fizyki o 7:45 (mieszkam godzinę jazdy od mojej szkoły) :)