1. 20 maj

  Ostatnie polecenia ukrytego lidera 😉😁

 2. 🎥 | Zwiastun odcinka 5x06, który już za 2 tygodnie

 3. 20 maj

  Femme fatale czyli ostatnie kuszenie kapłana...

 4. dzisiaj zasłużony rest wiec możecie opowiadać jak tam u was! wszystko oki? ja mam tyle nauki ze szkoda gadać! pocieszam się tylko tym ze już malutko zostało do wakacji!! teraz aby zaliczyć ostatnie sprawdziany i będzie spokój na ponad 2 miesiące!! uff 😂❤️

 5. 22 maj

  Norwegia. Nie można kobietom w ciąży pokazywać monitora z USG, aby ich nie zestresować, gdyby chciały zdecydować się na aborcję. Nie można mówić o serduszku, rączkach, nóżkach. Absurd do którego prowadzi aborcyjne prawo.

 6. 19 maj

  Mimo, że dzieci i ryby głosu nie mają to udało się ustalić ostatnie słowa śniętych ryb z Zatoki Gdańskiej:........zostawcie nas, ratujcie konstytucję!

 7. 22 maj

  William o zaręczynach Harry'ego i Meghan " Osobiście mam nadzieję, że to oznacza, że będzie się trzymał z daleka od mojej lodówki i przestanie zabierać jedzenie jak to robił przez ostatnie kilka lat. "

  Pokaż ten wątek
 8. 22 maj

  jak słucham ,,One Last Time" to zawsze mam łzy w oczach... najbardziej bolą ostatnie słowa ,,One last time I need to be the one who takes you home." 22 osoby nie dotarły do swoich domów... pamiętajmy o nich!

 9. 20 maj

  🤰 niby emoji laski w ciazy, a ja tam jej uzywam gdy sie za bardzo nazre i czuje sie jak w takiej ciazy, ale spozywczej XDDD

 10. PSL jest ostatnie by mówić o nadużyciach w spółkach skarbu państwa i instytucjach państwowych.