1. Za spalenie kukły Żyda trzy miesiące, spaleniem kukły o. Rydzyka prokuratura się nie zajmie! Prawo i sprawiedliwość!!!

 2. 20 maj

  Ostatnie polecenia ukrytego lidera 😉😁

 3. 22 maj

  Dziś Baśka kończy 2 miesiące ❤💗💓😍😍🤗🤗🤗🤗

 4. dzisiaj zasłużony rest wiec możecie opowiadać jak tam u was! wszystko oki? ja mam tyle nauki ze szkoda gadać! pocieszam się tylko tym ze już malutko zostało do wakacji!! teraz aby zaliczyć ostatnie sprawdziany i będzie spokój na ponad 2 miesiące!! uff 😂❤️

 5. 19 maj

  oczekiwania vs rzeczywistość

 6. 20 maj

  Femme fatale czyli ostatnie kuszenie kapłana...

 7. Sąd Rejonowy w odroczył postępowanie na kolejne 2 miesiące, póki skarżący nie ustalą danych adresowych pozostałych osób figurujących w księgach jako uprzedni własciciele. A tymczasem my mówimy jasno: NIE dla żydowskich roszczeń!

 8. 22 maj

  ZA RÓWNY MIESIĄC USŁYSZYMY GHOST OF YOU, BETTER MAN, EMPTY WALLETS, WOKE UP IN JAPAN I WSZYSTKIE INNE WSPANIAŁE PIOSENKI NAD KTÓRYMI 5SOS TAK CIĘŻKO PRACOWALI PRZEZ OSTATNIE LATA! KTO SIĘ CIESZY RĘKA DO GÓRY

 9. Trochę przez te dwa miesiące podrosły... chwila relaksu

 10. 22 maj

  jak słucham ,,One Last Time" to zawsze mam łzy w oczach... najbardziej bolą ostatnie słowa ,,One last time I need to be the one who takes you home." 22 osoby nie dotarły do swoich domów... pamiętajmy o nich!