1. ℹ️ Kadra Pasów ⚪️🔴 na zgrupowanie w Turcji 🇹🇷 Nasi piłkarze w Antalyi będą szlifować formę do 3 lutego! 👍 Więcej ➡️

 2. Kondukt żałobny dotarł do Bazyliki Mariackiej, gdzie zostanie odprawiona msza w intencji tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

 3. MACIEK SIĘ MNIE PYTA CXY IDE DO KUBIAKA

 4. Nie to bylo najwazniejsze. Doktor Ogorek wystapila otwarcie przeciwko i prawa do bycia anonem. Interesujace w kontekscie znikniecia Rachonia, ktory mimo wszystko poszerzal przestrzen wolnosci w TVP zapraszajac do rozmow opcje pozaparlamentarne i niszowe media. :F

 5. Wg PAP morderca Adamowicza dzień po wyjściu z więzienia chciał się nocą wedrzeć na teren Pałacu Prezydenckiego. Zatem pytania do służb państwowych: czy został zatrzymany, wylegitymowany, dokładnie sprawdzony, zbadany, przesłuchany, czy też pogrożono mu palcem i puszczono wolno?

 6. to tym bardziej do domu pod kolderke spac .

 7. Dzień po zwolnieniu z więzienia Stefan W. próbował wedrzeć się w nocy na teren Pałacu Prezydenckiego – dowiedziała się w źródłach zbliżonych do śledztwa. Przyjechał do stolicy, ponieważ – jak tłumaczył – "chciał zrobić coś dużego, o czym wszyscy będą mówić"

 8. chce juz wrócić do domku i posłuchać występu astro xfbkogr

  Pokaż ten wątek
 9. ja rozumiem kurwa że można mieć dużo powiadomień ale przez ciebie mój telefon do wibrator jebany

 10. W odpowiedzi do

  Wystarczy przeczytać to co Pan pisze i wszystko wiadomo. Jak ktoś widzi 3 lata szczucia i tylko w jedną stronę to albo był do 2016 r. w śpiączce, albo jest tym o kim napisałem powyżej