1. Przeczytałem najnowszy Eurobarometr nie zaś jego omówienia. Wnioski - podczas przyszłorocznych wyborów do Europarlamentu lewactwo dostanie po doopie jak nigdy dotąd, zaś Polacy uważają, że demokracja ma się dobrze jak nigdy dotąd

 2. 23 maj

  Po 2 latach od osławionego „audytu” , w którym oskarżono nas w Sejmie o kradzież 350 mld zł, okazało sie że nie ma podstaw do postawienia komukolwiek zarzutów. Tak bezczelnie kłamiąc, PiS budował dla siebie poparcie.

 3. Lech Poznań bez odejmowanie punktów. 1. Kara finansowa 120.000 zł. 2. Zakaz wyjazdowy do końca 2018. 3. Kibice którzy byli w Kotle na meczu Lech - Legia, nie wchodzą na 3 mecze, w tym sama trybuna Kocioł jest pusta na jeden z tych 3 meczów (na pozostałe 2 otwarta).

 4. Nigdy się nie poddał. Honor, szacunek, troska o Polskę. Dla mnie wzór. Dla mnie wielki. Rok temu przeprowadziliśmy akcję Przez cały dzień Polacy twittowali o Rotmistrzu. Zachęcam do powtórki. Wspomnienie/zdjęcie/film/myśl + 25.05. Chwała!

 5. takie pytanie dla chętnych do dyskusji Czy w Europie potrzebna jest seria na wzór Indycars czy Super Formuły dla takich co ich nie stac na czy tych co przegrali z różnych przyczyn presja np? O dużo prostrzych wymaganiach technicznych i nie wymagająca takich środków $$$?

 6. 23 maj

  Jacek Góralski z powodu urazu barku zakończył przedwcześnie dzisiejszy trening. Był to kolejny w ostatnim okresie epizod nawrotowego podwichnięcia stawu, dlatego wstępne rokowania są dobre. Zawodnik przejdzie badania, po których zapadnie decyzja o terminie powrotu do treningów

 7. Pamiętacie panią Annę, która w codziennie legalnie protestuje samotnie solidaryzując się z ? Dziś kilkanaście osób dołączyło do niej, by ją wesprzeć. I co? Zostali spisani przez policję. Drugi raz w ciągu tygodnia policja w spisuje demonstrantów.

 8. BOŻE PRZECIEŻ JA I TAK POKOCHAŁAM BARDZO. NIGDY NIE SĄDZIŁAM ŻE SIĘ DO NICH PRZEKONAM I ŻAŁUJE ŻE TRWAŁO TO TAK DŁUGO. ALE JUŻ TU JESTEM I SIĘ NIGDZIE NIE RUSZAM. ❤️

 9. Może Was Iwonka śmieszy. Mnie wkurwia. Czuję się jak obywatel Bantustanu w którym Wódz uciekł do innego plemienia, a Szałas Wodza zajęła jego teściowa i wali po pysku Szamana . Ja chcę do Europy.

 10. Jest laska i chłopak. Chłopak mówi lasce, że jak nie będzie chodziła do tego miasta gdzie on, to będzie się bał, że go zdradzi. Laska natomiast chce się uczyć tam gdzie chce, ale boi się, że wtedy on ją zdradzi. Co byscie im powiedzieli?

  Pokaż ten wątek