1. 14 sie

  ASHTON OŚWIADCZYŁ SIĘ CALUMOWI ALE TEN POWIEDZIAŁ NIE BO JEST W CIĄŻY I BOI SIE ZE ASH GO ZOSTAWI, TRZYMAJCIR MNIE

  Pokaż ten wątek
 2. 13 sie

  dlugotrwaly stres to jeden z najwiekszych gowien na swiecie...... nie dosc ze zle sb czujesz psychicznie to jeszcze dochodza objawy fizyczne;-)

 3. 11 sie

  Gdy wstaniesz rano i masz piękny płaski brzuszek, a gdy sie nażresz to wygladasz jak w zaawansowanej ciąży XD

 4. Właściciel tzw."Facebooka"nie jest żadnym geniuszem. On tylko spożytkował objawy agonii "postepowej" cywilizacji: pychę,próżność,głupotę,lęk przed prawdą,moralną i intelektualną pustkę. Na tej wiedzy opiera sie współczesny projekt zniewolenia i upodlenia człowieka.

 5. 6 sie

  2 dwa dni temu wyjechałam na wakacje przez ten czas dowiedziałam się bardzo ciekawej rzeczy. Teraz słuchajcie bo to jest najlepsze: Moja przyjaciółka jest w ciąży z . Ehhh no i życie staje się gorsze jak i lepsze od takich niespodzianek, które łamią serce.

 6. 10 sie

  Gabrysia to jest niezła agentka, ma chłopaka, nie ma, potem ma nowego, następnie on wyjeżdża na wakacje, owa bohaterka nagle dowiaduje się, że nie donosi ciąży raczej w przyszłości przez chorobę której nazwy nie zna, potem nagle JEST W CIĄŻY :OO wow no kto sie spodziewal

  Pokaż ten wątek
 7. 13 sie

  ✨Dzięki bulimi się chudnie✨❌MIT❌ Prawda jest taka, że bulimiczki najczęściej mają wagę w normie albo nadwagę, a po zapadnięciu na tę chorobę nie chudną, a czesto wręcz tyją. Dodam iż prowokowanie wymiotow powoduje wahania wagi, a w przypadku ED tylko nasila objawy.

  Pokaż ten wątek
 8. 9 sie

  Anahí jest znowu w ciąży? xddd

 9. 11 sie

  Dziecko poczęte z gwałtu. Matka bierze urlop, na czas ciąży wraca do Polski. Dba o siebie. Robi badania. Znajduje małemu rodzinę. Żegna się z nim słowami "nie mogłam zrobić nic więcej". Więcej? Przecież mogła zabić. Pozwoliła mu żyć. nie jest jedynym rozwiązaniem

 10. Kochani może Ariana jest w ciąży, hormony buzują i dlatego się wredna zrobiła