1. 20 lip

  A. Strzembosz ( ): "... Sędziowie, którzy zgodzą się orzekać w Izbie Dyscyplinarnej nowego Sądu Najwyższego będą w oczach opinii publicznej skompromitowani i swoim awansem będą się cieszyć dotąd dokąd będzie rządziło PiS. I ani dnia dłużej".

 2. No w końcu jakieś foty z tego "incydentu" 😎

 3. Właśnie przy pomocy prokuratora stanu wojennego zabijają w Sejmie trójpodział władzy, a Duda ma czelność mówić o dwudniowym referendum w sprawie zmiany konstytucji, które miałoby się odbyć 10 i 11 listopada. Już dziś wiadomo, że przyzwoici ludzie będą tę żałosną hucpę bojkotować.

 4. 19 lip

  „Nie drzyj się!” - drze się Pawłowicz, a Piotrowicz nie dopuszcza „absurdalnych” poprawek opozycji. Bo nie. Tak w państwie PiS stanowi się prawo. Obejrzyjcie to nagranie. Bolszewickie metody, buta, pogarda, chamstwo, pycha - przejmowanie Sądu Najwyższego daje im wielką rozkosz.

 5. Czy starając się o w Polsce, minister miał wyrzucić za drzwi ambasadora Stanów Zjednoczonych Paula Jonesa, przewodniczącego Dana Rohrabachera i delegacje Podkomisji Kongresu ds. Europy, Eurazji i Zagrożeń Bezpieczeństwa?

 6. ok nudzi mi się więc zrobię thread co chcę zmienic w swoim pokoju

  Pokaż ten wątek
 7. Z cyklu - jedno zdjęcie, więcej niż 1000 słów. Zaczyna się w Polsce Państwo Policyjne.

 8. Grzegorz Długi w radiowej Trójce: - PiS i Platforma razem podzieliły się miejscami w Parlamencie Europejskim bo chcieli pozbyć się - słucham? O czym pan mówi? Przecież my głosowaliśmy za waszymi poprawkami i przeciw zmianom wprowadzanym przez

 9. Radio Lwów to jest własnie to radio, które otrzymuje roczne dofinansowanie w kwocie raptem kilkudziesieciu tysiecy zł, kiedy to Biełsat dostaje na swą bezsensowną działalnośc 20 mln zł?

  Pokaż ten wątek
 10. TERAZ KAŻDY WCHODZI W WMYB I ZOSTAWIA WYŚWIETLENIE ZMOBOLIZUJMY SIĘ I ZRÓBMY TO DLA TYCH ZIEMNIAKÓW to nic nie kosztuje a myślę że dla nich to dużo znaczy