1. W odpowiedzi do

  Ja swojego wysłałem 2 lata temu na 3 tyg do lasu z harcerzami. Zero prądu, komórek i bieżącej wody. Najpierw się obraził a potem b cieszył. Btw o właśnie wrócił ze zbiórki.

 2. co pokazuje liczba pod „telefon” na OLXie bo mam kilka pod ogłoszeniami a nikt do mnie nie dzwonił

 3. Ani Miller przy Rywinie, ani Tusk przy hazardowej nie zachowali się w obliczu afery jak ta republika bananowa. Dawniej trzymano się jakichś standardów, ktoś czuł zażenowanie, konieczność wyjaśnień. A dziś? Rubaszny rechot kasty panów, która pluje w twarz przyzwoitości oraz prawu.

 4. W odpowiedzi do

  Może rozwój przyczyni się do dymisji tego rządu.

 5. Wszyscy razem, radośnie, obywatelsko i samorządowo. Tak uczcimy 30. rocznicę wyborów . Z samorządowcami zawiązaliśmy komitet organizacyjny obchodów, pokieruje nim A. Dulkiewicz. Do komitetu honorowego zapraszamy wszystkich żyjących uczestników Okrągłego Stołu.

 6. mój klub zamierza urządzić jakies mini zawody a ja zamierzam zastanowić sie czy chce w nich zatańczyć

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ludzie przesadzają z beznadziejnością Jura, który dziś jest lepszy sportowo niż rozbity, over the hiil, Kayodee. Diablo musi być aktywny, a boksuje w Polsce a po drugie nie ma szans ze ścisłym topem. Natomiast dziwie się Andrzejowi W., że się dziwi. 1/2

 8. A TY TYPIE STĄD WYPIERDALAJ BO MNIE WKURWIASZ

 9. Jest tak cholernie zimno, a idziemy do kina 32 minuty pieszo ❤️

 10. W odpowiedzi do

  Hejkaaa jestem Pati ultuje Xiumina Yoongiego i Taetae(na semi mam kookiego haehana a na biasa sehuna☺️) lubię czytać fiki i au +słuchać piosenek miło mi też poznać bardzo!!