1. Jako jedyny przedstawiciel opozycji stałem dziś na trybunie honorowej. Bo to zaszczyt oddać hołd naszym żołnierzom i przodkom, którzy niepodległość wywalczyli. Bo jako opozycja propaństwowa nie godzimy się na zawłaszczenie państwa przez jedną opcję. A święta powinny nas łączyć.

 2. Serce mi pęka jak myślę, że ta buba jeszcze nie znalazła domku i zaraz będzie musiała być u babci, a potem jeszcze dłużej jeśli będziemy się przeprowadzać:) mojej kotki już mi w ogóle szkoda i zaraz znowu będę płakać

 3. Na sportowych arenach i Radosław Kawęcki imponują, a jak z ich wiedzą o... wojsku? 🤔🇵🇱 Włączajcie TVP 1❗A nasza wicemistrzyni Europy będzie gościem "Sportowego wieczoru" o 23:00 w oraz aplikacji mobilnej i na ❗

 4. Pierwszym wizerunkiem Matki Bożej, który zapamiętałem nie była ani Pani Częstochowska a ni Ostrobramska, ale... hiszpańska. Kopia obrazu "Immaculada de Soult" hiszpańskiego barokowego malarza B. E. Murillo znajduje się w ołtarzu głównym mojego parafialnego kościoła.

 5. Było sobie prawie 1.5k w kieszeni. Dziękuję obrońcy Realu. 😡

 6. W odpowiedzi do

  No tenia internet we:(

 7. 15.08.2018 23:01 Oglądając dzisiejszy mecz mogę Realu Madryt jestem pozytywnie zszokowana ich grą. Myślałam, że po odejściu Ronaldo sobie nie po radzą, a tutaj miła niespodzianka poza kilkoma błędami w grze.

 8. W odpowiedzi do

  Coś się stało? 😳🤧