1. W przyszłym tygodniu będę jechała od rana do wieczora i zastanawiam się jakie sobie przekąski kupić żeby nie przesadzić, co polecacie?

  2. macie piosenke/piosenki bez ktorych nie wyobrazacie sobie imprezki? mozecie pisac jakie, to z checia dodam do playlisty haha

  3. 23.09.2017 - Warsztaty zorganizowane przez . Jak bardzo to spotkanie wpłynęło na to co i jak dziś robicie? 😀

  4. Laski też tak czasem macie że niby chcecie żeby koleś był z wami ale jak dłużej pomyślicie to nie chcecie? XDD

  5. Jak można obwiniać Brendona albo Dallona (WTF on nawet nie jest w zespole) o to, co zrobił K***y?!?!?! Brendon akurat od razu zareagował i wywalił go z zespołu, jak tylko sprawa wyszła.

  6. Uwaga, cudem zdobyty film!!! Co myślicie o Guziale? POSŁUCHAJCIE JAK GUZIAŁ MÓWI O SŁOIKACH, O SEKSIE, o warszawiakach... Poznajcie Piotra Guziała, człowieka "lewicy" czy raczej miłośnika...

  7. Wszyscy chorzy tylko Krysia zdrowa. Kto wie jak to sie nazywa?? 😉

  8. w sumie tez chce wiedzieć - jak macie na imię mutualsi? 👀

  9. nie potrafię zrozumieć jak można robić takie rzeczy.. ja rozumiem być fanem i fascynowac się czyjąś osobą, ale żeby aż do tskiego stopnia zwariować na czyimś punkcie żeby śledzić, włamywac się do czyjegoś mieszkania i mówić na live, że zabije się jego dziewczynę?

  10. Jak to się dzieje, że za czasów , w żadnej dziedzinie sztuki nie powstało żadne dzieło - film, spektakl teatralny, powieść, itp, które wywołałaby artystyczny rezonans, choćby w kraju, bo o świecie trudno nawet pomarzyć?