1. 19 cze

  Kapitan reprezentacji Polski o przyczynach porażki ⤵

 2. Mundial mundialem, ale: - lada dzień PiS przejmie SN, a to realny koniec praworządności w Polsce; - Kiepska Rada Służalców (jak mówi prof. Sadurski) kasuje ustawę o związkach partnerskich, bo wisi na pasku PiS i Kościoła; - zostaliśmy za drzwiami UE. Polacy, nic się nie stało?

 3. 19 cze

  Jan Tomaszewski w : Chcę powiedzieć (K. Jandzie), że to, iż Polacy zakwalifikowali się na MŚ, jest ogromną promocją kraju, wiele państw nam zazdrości. Każdy Polak powinien być z tego dumny, a jeśli nie - żyjemy w demokratycznym kraju - można wyjechać, gdzie się chce

 4. tylko ci, którzy siedzą w ryżach potrafią zrozumieć strach i sensację wywołaną nowym kolorem włosów,,

 5. "Radny z Głogowa sam kupił linkę, na której później wisiało jego ciało znalezione w końcu maja. Bezpośrednio przed śmiercią szukał w internecie instrukcji, jak wykonać pętlę wisielczą"

 6. Dzisiaj w mediach 💻📰o wyborze rekomendowanego wariantu trasy .

 7. Dokładnie tydzień temu rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Rosji.🙃⚽ Dzisiaj czekają nas tylko lub aż trzy mecze. Kto, co, kiedy? Już mówimy. ▪ Francja 🆚 Peru 14:00 ▪ Dania 🆚 Australia 17:00 ▪ Argentyna 🆚 Chorwacja 20:00

 8. 21 VI 1866 r. zm. gen. Piotr Szembek, uczestnik kampanii rosyjskiej w 1812 r., podczas powstania listopadowego pełnił funkcję gubernatora wojskowego Warszawy, walczył pod Wawrem i Olszynką Grochowską.

 9. Warto przejrzeć zdjęcia ! Szczególnie najlepszy na boisku z Senegalem Milik, niezwykle wziął sobie do serca porażkę ! Duma rozpiera, że mamy takich wspaniałych piłkarzy ! Jestem spokojny o wynik !

 10. Alarm pożarowy w , 12 pięter w dół po schodach, bez paniki.