1. 14 lis

  „Wałęsa apeluje w "Politico": Polskę trzeba wyrzucić z UE” - to kto chce Polexitu ?

 2. 14 lis

  "Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem."

 3. Peachy!(o・▽・o)

 4. 14 lis

  Frasyniuka wyprowadzili o 6 rano z mieszkania. A Chrzanowski pojechał do KNF, wrócił do domu i do końca grudnia ma stosunek pracy. Te sytuacje są nieporównywalne, co nie?

 5. Chyba kojarzę. Pochodzi z Otwocka o ile się nie mylę i ma na imię, zdaje się, Asia. Naciąga wszystkich naiwnych. Ciesz się, że na soczku się skończyło... 😉

 6. Dobranoc. Skończyłem ogrywać Metro 2033 i bardzo mi się podobało. Mam nadzieję, że w pracy to wystarczy za wytłumaczenie, dlaczego podsypiam przed kompem xD

 7. W odpowiedzi do

  Oczywiście, że jest Polką, bo przecież nie Niemką. Niemką czy Polką trzeba się urodzić. W mojej opinii po prostu reprezentuje postawę kompradorską.

 8. Deez hoez mane

 9. Jaka szkoda, dopiero zaczynałem się rozkręcać. Nie wie Pani, co traci i czego o sobie nie zobaczy. No cóż, prawda w oczy kole!

 10. najlepsze wiecie co jest? że oni wszystko wiedzą a my mamy zbierać okruchy sukcesów i się cieszyć jak te pajacyki a wciąż w doopie ino czyjej?