1. ★彡 ʙᴛs ᴀᴜ 彡★ pewnego wieczoru chłopcy spotykają się, aby zagrać w grę planszową, niestety nikt nie wie, że każdy ich ruch na planszy decyduje o tym, co stanie się w prawdziwym życiu co się wydarzy, gdy okaże się, że jest już za późno? []

  Pokaż ten wątek
 2. 13 sie

  PiS przekracza wszelkie granice absurdu. Macierewicz, który całkowicie skompromitował się jako szef MON, ma przeprowadzać audyt w tym ministerstwie? To jakby prosić złodzieja o wyjaśnienie sprawy kradzieży. to stan umysłu.

 3. „Muszę mocno powiedzieć, że w jakimś sensie chylę czoła przed Kaczyńskim i Ziobrą, że zdecydowali się na reformę, o której wszyscy od dawna wiedzieli, że jest konieczna, ale bali się jej jak ognia” - mówi Jan Maria Rokita. Czy warto się pochylać nad efektami niemieckich ciosów?

 4. W odpowiedzi do

  Ministerstwo Sprawiedliwości okłamało posła, a tym samym Polaków w odpowiedzi na prośbę o dostęp do informacji publicznej. Odpisano mi miesiąc temu ws. Mateckiego, że nie był pracownikiem. Czy pracownik Ministerstwa poniesie odpowiedzialność za to kłamstwo?

 5. Pewnie pan zapominajka o tym zapomniał Taem wiesz że to już 4 lata minęły? Zdolniacho ty moja!

  Pokaż ten wątek
 6. drama o to ze ariana napisała o brudnym kciuku? zobaczcie o co chodzilo bo laska udostepniała zdjecie jej płyty i to nawet nie była jej reka tylko człowikeka który nielegalnie wrzucił foty albumu. To jest ej praca. Jakby ktoś udostepniał wasza bez zgody też byście sie wkurwili

 7. mam pomysł żeby założyć mojej 7 letniej sis prywatnego Instagrama którego ja bym prowadziła i w dniu jej 18 urodzin jej go pokazać co o tym sądzicie? zrobić to czy to raczej słaby pomysł?

  Pokaż ten wątek
 8. Karski z PiS z pogarda w o "jakiś maratonach, pół maratonach, przejazdach, hulajnog..." bo HGW zamykała Most Łazienkowski! Warszawiacy słyszą???

 9. Idk, Lubinie jak wstawiam tutaj zdjęcia, które zrobiłam? Bo nie wiem czy jest się czym chwalić or whatever

  Pokaż ten wątek
 10. Liczba śmiertelnych ofiar tego zwierzęcia to 700 000 ludzi na całym świecie. O kim mowa? O nim👇

  Pokaż ten wątek