1. 15 sie

  Rząd Donalda Tuska wydał prawie 120 mln zł na bułgarskie rakiety sowieckiej konstrukcji z lat 50.  Tak PO dbała o rozwój polskiej armii.

 2. 18 sie

  Przez 8 lat stawialiśmy na rozwój ekologii i zapewnienie Polakom żywności o najwyższej jakości! 🌱🍅🥕 Zwiększyliśmy udział gospodarstw ekologicznych w całkowitej powierzchni upraw rolnych. Gospodarstwa ekologiczne przynoszą pozytywne skutki nie tylko dla środowiska

 3. 15 sie

  Hejka, musiałam przenieść się tutaj i szukam mutualsów więc jeśli lubicie Shawn Mendesa Seventeen Monstax Pentagon Bts Po prostu kpop or kpop wam nie przeszkadza to dajcie rt/fav + follow a dam wam fback!

 4. 16 sie

  Chcę wiedzieć ile osób czyta moje tweety Zostawcie po sobie jakąś emotkę czy fav or something

 5. 9 sie

  The German did well in the Netherlands as a colander or chamber pot after World War Two... 😉 -------- Niemiecki dobrze sobie radził w Holandii jako durszlak lub nocnik po drugiej wojnie światowej ... 😉

 6. 16 sie

  Wie ktoś kiedy bedzie miesiąc w ? or już był or idk

 7. 9 sie

  Ja pierdole Zniknęły mi z powiadomień wszystkie osoby, które zacytowały tweeta z packami WIĘC JEŚLI PISALIŚCIE A WAM NIE ZROBIŁAM LUB PO PROSTU CHCECIE PACK TO NAPISZCIE MI TU W KOMENTARZU Z KIM I EWENTUALNIE KOLOR OR SMTH

  Pokaż ten wątek
 8. 14 sie

  Stawką nadchodzących wyborów jest rozwój Polski we współpracy z UE. PO wywalczyła ogromne środki unijne dla Polski, dla polskich samorządów. Dzięki nim powstało .Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, zyskały transport, edukacja, kultura. To wymierne korzyści.

 9. sobota. po jutrze zacznie się tydzień śmierci dla armys ja to czuję nie mówcie, że nie. co minutę będzie zgłaszamy zgon z przyczyn niewiadomych, w ręku zmarłego znaleziono telefon or komputer z włączonym yt. no scam.

 10. 18 sie

  Ok so plan jest taki, idę do tego fryzjera i jeśli nie uda się zrobić mi takich włosów jak ze zdjecia 1 or 2 pierdolnę po prostu różowe i koniec, amen.

  Pokaż ten wątek