1. 18 sie

  Czyli afera przybierze wymiar miedzynarodowy.

 2. 18 sie

  W 31. rocznice śmierci niemieckiego nazisty Rudolfa Hessa - ulicami Berlina - kluczowej stolicy UE -przeszedł całkowicie legalnie marsz neonazistów czyli narodowych socjalistów od NSDAP i SS. Marsz antypolskich Niemców. Gdzie jest KE, PE, Merkel, Juncker i reszta świty z UE?

  Pokaż ten wątek
 3. 18 sie

  - Kucharczyk narzeka na brak dni wolnych - Grosicki narzeka, że musi biegać 90 min Mbappe: Nie rozumiem ludzi którzy mówią, że poświęcili życie piłce... Dla mnie prawdziwym poświęceniem jest wstawanie każdego ranka do normalnej pracy Tyle w temacie.

 4. 18 sie

  To jest skandaliczne, że różne Ludmiły i Draginie, czyli cudzoziemki, założyły sobie w Polsce fundacje i mają czelność krytykować legalnie wybrany Polski Rząd. WSZYSCY WON!

 5. Mam dwa ciekawe (tak myślę) pomysły na książki z Violetty, jedna byłaby o czasach sprzed fabuły serialu, czyli młodość Germana, Marri i mamy Federico a druga o dorosłym życiu bohaterów, ale zastanawiam się czy ktoś byłby chętny czytać? 🤔

 6. To jak to jest z tym Przecież Rostowski wyraźnie mówił, że piniendzy nie ma i nie będzie! Czyli były a Rostowski oszukał? Nie było i PO kłamie?

 7. Najbardziej obciachowy prezydent RP, czyli Duda Andrzej, rozpoczął w Australii ekspansję obciachu na cały świat. Taki prezydencki +

 8. 18 sie

  Prawda czasu,prawda ekranu... Właściciel,czyli Ministerstwo Gospodarki w dupie miało całe górnictwo przez 7 lat...Swoich ludzi poobstawiali..wiesz ile zarabiali..nie? I nagle pierdyknęło.. Ale jaja,ale jaja

 9. 17 sie

  Ulica, nagle zaczyna palić się samochód, wokoło pełno ludzi, którzy robią zdjęcia i nagrywają filmy. Niby nic nadzwyczajnego? W samochodzie jest 3-latek, nikt nie rusza mu na pomoc. Rybnik, sierpień, 2018. Tylu ludzi, ale brak Człowieka.

 10. Fenomen Hajty mnie przeraża. Gosc jest niewyksztalcony, brak mu obycia, w sprawach pilkarskich jest ignorantem, ma bardzo trudne relacje z jezykiem polskim, porzygał się w studiu, mial klopoty (liczba mnoga) z prawem i do tego jest zwyklym chamem. Ale truskawka na torcie hahah!