1. 12 sie

  rodzice: szkoła,nauka,porzadek,idealizm znajomi: alko,fajki,seks,zwiazki ja: ff,jedzenie,fangirl,filmy/seriale

 2. 6. Podczas mycia zębów wyłącz wodę! 💦 idk jest to chyba proste ale znam osoby, które w tym czasie nie wyłączają wody i ona sobie tak leci aż do tego czasu jak się umyje zęby a to kolejne marnowanie wody! Trzeba ją oszczędzać!

  Pokaż ten wątek
 3. 12 sie

  heelp, jak nauczyć się angielskiego? tak trudno przychodzi mi nauka tego języka a chciałabym go umieć naprawdę, bo nawet dogadać się nie umiem

 4. 12 sie

  Marsze równości i postępowy libertynizm to wielkie osiągnięcie Poznania i jego władz. O wiele ważniejsze niż technologie, nauka czy gospodarczy rozwój miasta. Brawo Jaśkowiak za robienie z Poznania coraz większej i obciachowej dziury.

 5. 11 sie

  unpopular opinion: ciaza jest obrzydliwa i nie wiem czemu ktokolwiek chcialby w ogole byc w takim stanie, noworodki sa disgusting as well wygladaja jak male obslizgle robale i nie maja zebow kurwaaaaaa tylko rycza thats it I Hate It

  Pokaż ten wątek
 6. Jakże wielkim absurdem jest twierdzenie, że "religii trzeba uczyć". Uczyć trzeba języka, matematyki, historii. Indoktrynowania nie nazywajmy nauką, bo to zwykłe formatowanie osobowości na podstawie lęków i ksiąg, napisanych przez antycznych koczowników.

 7. 13 sie

  W sumie to mnie to zastanawia od czego zależy moja nauka języków, bo angielski już od przedszkola mi jakoś łatwo przychodził, a niemiecki muszę zakuwać i chuja umiem

 8. 9 sie

  „Katolicy, nie bójcie się nauki, nie pozwólcie ateistom jej wam wykraść. To religia wynalazła naukę, nasze uniwersytety ją wynalazły ,uważając, że zajmowanie się nauką jest poznawaniem Boga” (Guy Consolamo SJ, dyrektor Obserwatorium Watykańskiego).

 9. 8 sie

  29. używałaś/łeś czyjejś szczoteczki do zębów

  Pokaż ten wątek
 10. Nieznane jak dotąd nagrania z "Sowa & Przyjaciele", ukrywa w Szwajcarii Grzegorz Schetyna w swojej drugiej parze zębów.