1. 22 maj

  NAJLEPSZE CO OSTATNIO WIDZIAŁAM

 2. 23 maj

  inni: najlepsze mv bangtanów jest do bs&t/fake love/ spring day/ i need u ja: najlepsze mv bangtanów jest do spine breaker

 3. 20 maj

  Nie marnujcie życia na zbędne zamartwianie się kaloriami. Nie panikujcie, jeśli zjecie kawałek pizzy czy lody. To nie ma znaczenia. Czas nasz upłynie i najlepsze lata swojego życia spędzimy na czymś takim. Powiedzcie, ile znaczenia będzie miał ten kawałek pizzy za x lat?

 4. 20 maj

  NAJLEPSZE CO MOGŁO SPOTKAĆ HANNAH

 5. Najlepsze w lecie są te wszystkie sezonowe, świeże, przepyszne i zdrowe owocki które pożeram tonami 🍓🍒🍓🍒🍓🍒

 6. 22 maj

  ZACH DEMPSEY TO NAJLEPSZE CO SPOTKAŁO HANNAH I MOGŁOBY MIEĆ PIĘKNE ZAKOŃCZENIE

 7. Dziś mijają 3 lata od wyboru Andrzeja Dudy na Adriana. Jaki film podsumowałby ten czas? Wrzucajcie propozycje! Moja to: „Klęczący z wieńcami”

 8. Skoro wspominamy trzecią rocznica wyboru Andrzeja Dudy na Prezydenta, to trzeba pamiętać, że to właśnie Pani Beata Szydło była matką tego sukcesu. Po 2 latach prezydent podziękował jej, rozmontowując jej rząd 😡To bardzo przykre!

 9. Jagielnik bounty to chyba najlepsze ciasto jakie kiedykolwiek wymyśliłam 😍 Przepis jest na moim ig 🤗

 10. 21 maj

  Wiecie, co jest dla mnie najgorsze na świecie? Kiedy wiesz, że właśnie przeżywasz najlepsze chwile swojego życia i wiesz, że za godzinę to się skończy i to wydarzenie pozostawi po sobie tylko pustkę, a ty wiesz, że szanse, że pobijesz ten dzień są znikome.

  Pokaż ten wątek