1. 13 lis

  JAK ZROBIĆ EMULSJĘ PYŁKOWĄ, pyłek kwiatowy okazał się wyjątkowo skuteczny, niektórzy traktują go jako panaceum na różne choroby i dolegliwości. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się i ma wpływ na długowieczność.

 2. 11 lis

  "nie potrzebuje wsparcia, wszystko ok' to najczęstsze kłamstwo jakiego używam

 3. nigdy, przenigdy nie głodujcie się, nie popadajcie w minimalizm na talerzu i nie róbcie sobie zbyt małych posiłków typu „jabłko na obiad” bo aktualnie ja umieram juz 4 rok przez dolegliwości żołądkowe przez „zdrowe odchudzanie”

  Pokaż ten wątek
 4. Planowo drogi transmisji rzeżączka niemowląt podczas porodu poprzez matkę chora rzeżączka poprzez kontakty seksualne ryzyko u mężczyzny 20% u kobiet 50% rzadziej poprzez przedmioty osobistego użytku ręczniki gąbki i pościel objawy u mężczyzn ropne zmiany na żołędzi prącia

 5. 9 lis

  Owszem lekarz nie przewidzi ale co to w takim razie mamy pozwolić cierpieć dziecku, katowac je, smierc bo przeciez wedlug ciebie to rodzic ma miec wladze nad dzieckiem jak w czasach biblijnych. Kiedy umieralo 60 % niemowlat bo szczepiennie bylo.

 6. W odpowiedzi do

  PS pomaga na wszystkie dolegliwości życiowe

 7. 8 lis

  gdyby to najczęstsze słowo polskie gdyby mama miała beniz to by była ojcem

 8. 16 lis

  Przepisuję silikon Panu Junkersowi na jego dolegliwości

 9. 8 lis

  Nie przecze ale czy tak jak teraz trabi sie o 16 przypadkach odry, to w prlu by o tym mowiono, nie czepiam sie twojej wiedzy, ale w latach 50 czy 60 byly twardsze organizmy bo w latach 30 czy 40 wiekszosc slabych niemowlat umieralo.