1. Pa, Pa, Kramek twoje miejsce jest przy żonie jak sądzę :) :)

 2. Usłyszymy dziś niezłomne słowa prezydenta. Jak to Wojsko Polskie jest za PiS w świetnym stanie i modernizacja postępuje. Będą to puste słowa. Macierewicz przy strachliwym milczeniu prezydenta rozłożył armię i nasz przemysł obronny. Brak nawet mundurów. Wstydź się, Panie PAD!

 3. 12 sie

  modli się za Polskie Wojsko przy... 😉

 4. Do Warszawiaków : wiecie co,dziś jest jeden z tych dni gdy autentycznie Wam zazdroszczę,że macie tyle polskości, tyle pięknego patriotyzmu na wyciągnięcie ręki. Przy okazji zaapeluję: nie spieprzcie tego przy nadchodzących wyborach bo parad gejozy nikt Wam nie będzie zazdrościł.

 5. .: Symbole są ważne, uważam że muzeum Bitwy Warszawskiej powinno powstać na warszawskiej Pradze. Powinno powstać przy współpracy z gminami ościennymi. w 2020 roku na 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej powinniśmy być wszyscy razem bo to buduje naszą tożsamość.

 6. 13 sie

  Ok, rudowłosi się tacy urodzili, ale po co się obnoszą ze swoim kolorem włosów? To, że są rudowłosi już jest wybrykiem, a oni jeszcze czują się świetnie z tym kolorem. Ja mam rudowłosą przyjaciółkę i ona zawsze przy mnie nosi peruki, żebym nie czuła się źle. Bierzcie przykład.

  Pokaż ten wątek
 7. Nie mogę się doczekać zimowych wieczorów. Na ułożenie się wygodnie we fotelu, przykrycie się kocykiem i wzięcie w rękę książki i zatopienie się w innym świecie, oderwanie się od szarej i ponurej rzeczywistości popijając przy tym herbatkę z cytryny i miodu lub owocową.

 8. jeżeli jakaś Polka będzie stała centralnie przy scenie na koncercie Bangtanów to weźcie wciśnijcie, któremuś z nich polska flage plox

 9. 14 sie

  Majdan z połowicą poszli na grzyby....Widzieliscie grzyby przy takiej suszy? .

 10. Na 100 lecie szykują nam niespodziankę. A tego człowieka👇👇👇 nie powinno być przy ludziach sprawujących władzę