1. Na trybunie honorowej mentalny PRL. Paraduje sprzęt godny Układu Warszawskiego. Efekt Macierewicza! Na niebie nowiutkie samoloty dla sprawców rozbrojenia Polski.

 2. Chciałem oficjalnie przeprosić min. Błaszczaka i kierownictwo MON za krytykę z mojej strony w ostatnich dniach – jednak na defiladzie widać inwestycje sprzętowe ostatnich 3 lat...

 3. Jeszcze 10 lat temu ONR maszerował w Warszawie raz w roku. Teraz maszerują raz na dwa tygodnie. Po mieście zburzonym przez nazistów. Szybko zapominamy.

 4. taekook au jeongguk jako kara za przegrany zakład musi pocałować chłopaka z przeciwnej drużyny, który jako pierwszy odda celny strzał na jego bramkę []

 5. Godzę się na PiS-owski „czyściec” za cenę odsunięcia PO od władzy - mówił swego czasu pan Legierski, działacz LGBT, który wielokrotnie był kandydatem na lewicowych listach. Dziś tacy jak on są wg Błaszczaka „sodomitami”. „Największą karą czyśćca jest niepewność sądu” (B. Pascal).

 6. 🔜Nagrywam właśnie diss na , trzeba wyjaśnić w końcu tego łaka.

  Pokaż ten wątek
 7. Tyle anonimowych wiadomości na tl a do mnie nikt nie napisze :-(

 8. Dali mu rower, to się pcha do autobusu. Po co nam tysiące Hindusów na rowerach? Co to za usługa, że ktoś z Indii, nieprzebadany na obecność chorób czy wirusów przywiezie Ci odgrzewane "coś w sosie curry" ? Czy dlatego wojewodowie z zgodzili się na przyjęcie emigrantów ?

 9. Jak powiedziec łagodnie dla chlopaka by mi sie na usta nie gapił ciągle?

 10. Jesy dzisiaj na IG Story (15.08)