1. Chrzanowski nie zrobił nie, absolutnie nic bez protekcji z kręgów władzy. PS: A taśmy od "Sowy" to jakie były metody? Zgodne z prawem, czy ubeckie?

 2. HMK R 65 to środek do usuwania resztek cementów, wapna, wykwitów z kafelek, klinkieru i kamieni. Można go bezpiecznie stosować zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń na powierzchniach nie wrażliwych na kwasy. Kupisz go tutaj:

 3. Policja, straż pożarna, służby miasta i saperzy zaangażowani w akcje usuwania bomby lotniczej. Trwa ewakuacja. Utrudnienia czekają też kierowców. Bogdan Kaleta z KMP Głogów.

 4. 14 lis

  wypróbuje tej metody 3-5-7, nic mi nie szkodzi a może mi ułatwić życie

 5. Zachłanność często gubi takich osobników. Metody, które używają do swoich oszust wcześniej czy później wychodzą na światło dzienne. Czas na karę i zwrot ukradzionych pieniędzy + czeka.

 6. W odpowiedzi do

  I to pokazuje jak to wyglada naprawde. Szkoda słow, czuje się zażenowanie i tyle w temacie. Metody godne SB, metody godne podziału Polski w Marriocie.

 7. Jeśli metody 'nacjonalizacji' banków w Holandii były takie same, jak ta 'zaproponowana' właścicielowi Getin/Noble, to bardzo się cieszę, że się nie zdecydowałam zostać klientem (ING)NationaleNederlanden ...

 8. W odpowiedzi do

  Polityka,polityka i polityczka-Ludzi PiS karze ZBIOROWO-metody RUSKIE-najpierw fałszywa,zmasowana propaganda w środkach masowego przekazu aby zohydzić figurantów,potem ustawki zbiorowe/wielkie APANZE to:1770 zł obniżają do 1000 zł /zabierają chleb z ZEMSTY!Dlatego BÓG karze PiS !