1. Gdyby to zależało ode mnie, nakazałbym ten burdel spacyfikować w 5 minut, a później niech kurewstwo wyje.Słabe państwo pokazało, że swołocz rozumie demokrację jako swawolę czyli ''Róbta co chceta''.Bydło należy edukować pałą bo innej metody perswazji nie rozumie.

 2. jestem w trakcie usuwania toksycznych znajomych ze swojego zycia:)

 3. 23 maj

  Szok! 9 marca Policja odpisuje na pytanie o koszty miesięcznic smoleńskich a już 13 marca wysyła do wszystkich komend nakaz usuwania ze statystyk informacji o kosztach zabezpieczeń!!! Przypadek? Mamy tu do czynienia ze świadomym ukrywaniem danych przed opinią publiczną?!

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
 4. Niektórym tłiterowym estetom i estetkom nie odpowiadają metody jakimi niepełnosprawni i ich rodzice walczą o swoje...więc zapytam : Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie w Sejmie to gdzie? Jeśli nie Pani Iwona Hartwich to kto???

 5. 23 maj

  Wiceszef PolskieRadio24 Robert Tekieli daje dziś RT wiadomości! 👇 "Kaczyński jest zdrowy i w świetnej formie" 😮 Podany tweet jest UWAGA! z 7 listopada 2017! 😮 No jak oni już takie metody stosują, to znaczy że...

 6. 23 maj
  W odpowiedzi do

  Moim zdaniem w przestrzeni publicznej nie powinno być miejsca na tego typu personalne ataki. To, że nie podobają Ci się jej metody to nie znaczy, że należy wytykać jej wagę czy wygląd. Zawsze jest to cios poniżej pasa -> niezależnie od poglądów adwersarza.

 7. 20 maj

  Zadyma w Gdańsku to ustawka znajomego Tuska? Znamy już dobrze jego metody

 8. Strażnik w garniturze Krzysztof Pręgowski - a metody, jak za komuny!

 9. 15 maj

  Są różne metody na „zarabianie”pieniędzy -„na wnuczka” -„na policjanta” -„na Rydzyka”

 10. 21 maj

  Strategia na PiS : napór cały czas,nieustanny atak,co chwila uderzenie, oskarżać za wszystko,pod każdym pretekstem krytykować,wybijać z rytmu, spychać do defensywy. Przyjąć ich metody i inteligentnie wzmocnić. To działa. PiS się cofa.