1. Gdyby to zależało ode mnie, nakazałbym ten burdel spacyfikować w 5 minut, a później niech kurewstwo wyje.Słabe państwo pokazało, że swołocz rozumie demokrację jako swawolę czyli ''Róbta co chceta''.Bydło należy edukować pałą bo innej metody perswazji nie rozumie.

 2. Obstawiam: Dziś w nocy- przed przyjazdem zagranicznych gości- będzie akcja w Sejmie. Pyskate kobitki pójdą w niepamięć. Będzie płacz i zgrzytanie zębów, ale nie widzę innego rozwiązania! Do jasnej cholery!

 3. 8 maj

  prosiłam mamę o jakieś fajne szczoteczki do zębów wiek: 17 lat potrzeba: szczoteczki do zębów zakup: szczoteczki do zębów w misie ze ssawkami rezultat: podobają mi się

 4. Niektórym tłiterowym estetom i estetkom nie odpowiadają metody jakimi niepełnosprawni i ich rodzice walczą o swoje...więc zapytam : Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie w Sejmie to gdzie? Jeśli nie Pani Iwona Hartwich to kto???

 5. 22 maj

  Po Warszawie chodzą słuchy, że Suski prowadzi listę na relikwie ponaczelnikowe. W PiSie konsterncja. Trzeba jakoś załatwić 24 palce, 46 zębów i 32 żebra.

 6. 23 maj

  Wiceszef PolskieRadio24 Robert Tekieli daje dziś RT wiadomości! 👇 "Kaczyński jest zdrowy i w świetnej formie" 😮 Podany tweet jest UWAGA! z 7 listopada 2017! 😮 No jak oni już takie metody stosują, to znaczy że...

 7. 23 maj

  pamiętajcie, że nawet najmniejsze zmiany mogą przynieść spore efekty 🍃 np. - zmień mleko 3% na 1% - zamiast robić drzemkę popołudniu, idź na spacer - zamiast dwóch łyżeczek cukru do kawy użyj jednej - podczas mycia zębów rób przysiady i wiele innych🌹

 8. 22 maj

  Wczoraj po 31 latach spotkałem faceta ,który był ze mną w wojsku, w jednej drużynie,jedną szczoteczką do zębów za młodego kible czyściliśmy. Przeprowadził się z daleka a teraz jest 15km ode mnie. 31 lat temu nie piliśmy gorzały. Co będzie teraz NIKT NIE WIE. 😎😎😎

 9. 13 maj

  Oburzamy się na metody Rachonia, rozwydrzenie Pawłowicz, prostactwo Tarczyńskiego, nikczemność Żalka, bezduszność Krynickiej, chamstwo Terleckiego, zamordyzm Kuchcińskiego, a pzecież pod tym wszystkim podpisuje się Kaczyński. To jego ferajna. Genialny strateg moralnych dolin.

 10. 23 maj
  W odpowiedzi do

  Moim zdaniem w przestrzeni publicznej nie powinno być miejsca na tego typu personalne ataki. To, że nie podobają Ci się jej metody to nie znaczy, że należy wytykać jej wagę czy wygląd. Zawsze jest to cios poniżej pasa -> niezależnie od poglądów adwersarza.