1. Nowoczesne metody wychowawcze?!?🤔😱😂

 2. 14 lis

  A punktowo pasta do zębów?

 3. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Prywatna praktyka, usługi wyłącznie dla absurdalnie ładowanych nadziańców. Porszak istotnym elementem wizerunku. Byłem ostatnio w Gstaad, miasteczku, które perfekcyjnie opanowało metody ssania $$$ z najmożniejszych (mimo iż jest na każdą kieszeń), tak się to tam robi. Też.

 4. 14 lis

  Jakiej szczoteczki do zębów używacie? Zwyczajnej czy elektrycznej?

 5. 15 lis

  👧👦 Dowiedziono naukowo i klinicznie, że od stanu zębów mlecznych zależy zdrowie ogólne dziecka i jakość jego życia. Leczycie mleczaki? 👦👧 Do zobaczenia ponownie w Poznaniu! 19-21.09.2019

 6. Skandaliczna wypowiedź któremu puszczają nerwy i straszy posła S.Neumana :”Niebawem usłyszy zarzuty kryminalne w jednej z prokuratur.Jestem rad,że jest tak chętny do rozmowy”.To paskudne metody ! Zło wraca panie Ziobro warto o tej zasadzie pamiętać ..

 7. i ? 😂😂😂 "gdy totalitarnie zorganizowana partia zdobywa władzę, a jej wódz staje na czele rządu. Wtedy metody kierowania partią zaczynają być stosowane do kierowania państwem."

 8. Ja pierdole, zaraz jadę do dentysty i jestem tak przerażona, mogłam nie czytać wieczorem tych różnych gowien na temat zębów

 9. co polecacie na wybielanie zębów? Chodzi mi co wam konkretnie pomogło