1. 6. Podczas mycia zębów wyłącz wodę! 💦 idk jest to chyba proste ale znam osoby, które w tym czasie nie wyłączają wody i ona sobie tak leci aż do tego czasu jak się umyje zęby a to kolejne marnowanie wody! Trzeba ją oszczędzać!

  Pokaż ten wątek
 2. 11 sie

  unpopular opinion: ciaza jest obrzydliwa i nie wiem czemu ktokolwiek chcialby w ogole byc w takim stanie, noworodki sa disgusting as well wygladaja jak male obslizgle robale i nie maja zebow kurwaaaaaa tylko rycza thats it I Hate It

  Pokaż ten wątek
 3. nowe metody przesłuchiwania świadków

 4. 12 sie

  Zlustrowali przeszłość zawodową Ewy Gawor, bo zablokowała marsz nacjonalistów w Warszawie. Ktoś zdziwiony? Ubeckie metody pisowskich szambonurków polegają na tym, by każdego, kto wejdzie im w drogę, ochlapać jakimkolwiek łajnem. Byle zaspokoić sycącą się nienawiścią gawiedź.

 5. 14 sie

  Nowe metody treningowe w 7egiuni 🥏🐕

 6. 11 sie

  . Pani to widziała? Do tego właśnie doprowadza PIS i jego reżimowe metody, by wyeliminować elitę i zostawić głupców.

 7. 10 sie

  Jedną z pierwszych i najważniejszych dla Otwarty dialog była współpraca z Naczelną Radą Adwokacką . Politycy, dziennikarze i prawnicy to ludzie, bez których mafia nie istniała by. Teraz zastrasza kandydujących do , to metody mafijne. Na foto OD z NRA

 8. 8 sie

  29. używałaś/łeś czyjejś szczoteczki do zębów

  Pokaż ten wątek
 9. 14 sie

  1) pamiętaj o specyfice metody d'Hondta (wspiera najsilniejszych) 2) nie rozdrabniaj głosów wyborców ("głosy stracone") i zadanie domowe: Dlaczego PiS w 2015 uzyskał 37% głosów i 51% mandatów, a PO mając w 2011r. 39% głosów jedynie 45% mandatów?

 10. 12 sie

  EJ LUDZIE NAJPIERW PASTA DO ZĘBÓW I POTEM WODA, CZY NA ODWRÓT?