1. 10 sie

  Jedną z pierwszych i najważniejszych dla Otwarty dialog była współpraca z Naczelną Radą Adwokacką . Politycy, dziennikarze i prawnicy to ludzie, bez których mafia nie istniała by. Teraz zastrasza kandydujących do , to metody mafijne. Na foto OD z NRA

 2. 11 sie

  . Pani to widziała? Do tego właśnie doprowadza PIS i jego reżimowe metody, by wyeliminować elitę i zostawić głupców.

 3. 14 sie

  nowe metody przesłuchiwania świadków

 4. 14 sie

  Nowe metody treningowe w 7egiuni 🥏🐕

 5. 12 sie

  Zlustrowali przeszłość zawodową Ewy Gawor, bo zablokowała marsz nacjonalistów w Warszawie. Ktoś zdziwiony? Ubeckie metody pisowskich szambonurków polegają na tym, by każdego, kto wejdzie im w drogę, ochlapać jakimkolwiek łajnem. Byle zaspokoić sycącą się nienawiścią gawiedź.

 6. 14 sie

  1) pamiętaj o specyfice metody d'Hondta (wspiera najsilniejszych) 2) nie rozdrabniaj głosów wyborców ("głosy stracone") i zadanie domowe: Dlaczego PiS w 2015 uzyskał 37% głosów i 51% mandatów, a PO mając w 2011r. 39% głosów jedynie 45% mandatów?

 7. Ciekawi mnie dlaczego Wiadomości TVP nagle, po lekkich spadkach PiS, zaczęły używać jakiejś zupełnie nieznanej sondażowni CBM Indicator? Dlaczego nie podają wielkości próby i metody badania jak inni? Nie sposób też porównać sondaży CBM z innymi sondażami tej firmy z przeszłości.

 8. Córka znajomej z osiedla urodziła niedawno dziecko z poważnymi "mankamentami". Rzecz w tym, że owa córka od wielu lat zżerała SPECYFIKI ANTYKONCEPCYJNE.

 9. 14 sie

  Żona leży w szpitalu śpiączce. Mąż zdenerwowany pyta lekarza -nie ma żadnej metody aby ją wybudzić?. Lekarz przekonuje że próbował wszystkiego ale doradzam panu aby rozmawiał pan z nią jak w domu .Ok odpowiada mąż ...piwo proszę

 10. Chcecie zrzucić nadmiarowe kg i zrobić wycinkę jednocześnie budując mięśnie? Przeczytajcie właśnie wydana książkę Martina Berkhana, twórcy metody leangains, dzięki której swego czasu zrzuciłem 30kg.