1. ⚠️Kolejna afera PiS ⚠️ Nadzór nad KNF sprawuje premier Morawiecki. Czy służby państwowe działają? To gangsterskie metody, ukazujące, że władza PiS jest przeżarta korupcją. Żądamy powołania komisji śledczej!

 2. Coaching, coaching, wszędzie o tym coachingu. Ostatnio popularność tej metody rośnie w zawrotnym tempie. Z drugiej strony, im więcej się o niej mówi, tym więcej jest nieporozumień z nią związanych. Ostatni jest właśnie na ten temat 🎧🚀💪

 3. Nawet za PO nie było "internetowych łapanek" tych, którzy odpalili race podczas . Zastraszanie, pacyfikacja i metody totalitarne na najwyższym poziomie. Bo bez dramaturgii i bez kamer. Karakan i PiS-owska sekta właśnie wypowiedzieli wojnę kibicom i patriotom.

 4. Ta dymisja tylko potwierdza wersje i potwierdza gangsterskie metody,jakimi posługiwali się ludzie odpowiedzialni za rynek finansowy. Zrzucenie jednej osoby z sań niczego nie kończy. Kom.Śledcza musi wyjaśnić udział prezesów NBP i BFG oraz PMM w tej sprawie

 5. Generalnie to zabawne, że ochrona środowiska, a szczególnie jej metody, np. wycinać czy nie, stały się kwestią polityczną.

 6. 11 lis

  Przestarzałe metody nauki języków przemielone przez niekompetentnych programistów, czyli dlaczego to „aplikacja językowa dla masochistów”.

 7. W odpowiedzi do

  po co Pani przypomina metody Tuskolandu?

 8. W odpowiedzi do

  Takie sa bandyckie metody.