1. .: Dziś Platforma jest najlepszym gwarantem utrzymania i rozszerzenia 500 plus. Po pierwsze dlatego że znamy się na gospodarce i nie pozwolimy jej upaść. Po drugie dlatego, że zatrzymamy to dojenie państwowej kasy!

 2. Patryk Jaki w tej kampanii zgrabnie przejał tematy, które kiedyś były domeną PO: inwestycje, rozwój, wizja, innowacje, nowoczesność.

 3. .: Weźmy po kolei - Czy prezydent szanuje konstytucję – prawda czy kłamstwo? Morawiecki wprowadzał Polskę do Unii – kłamstwo! Kaczyński był ważniejszy w solidarności niż Wałęsa - Kłamstwo! PiS nie chce wyprowadzić Polski z Unii – Kłamstwo!

 4. w sumie od kilku godzin są już urodziny Kim Kibuma jednego z najwspanialszych ludzi chodzących po tej planecie pomimo tego że przeżył ogromną stratę to dobrze się trzyma i stara się iść naprzód a od debiutu bardzo się rozwinął i mam nadzieję że nadal tak będzie+

  Pokaż ten wątek
 5. jestem w poznaniu i z dwiema koleżankami wypylismy 2 wina i bianco, a jedna skoczyla do sklepu po jeszcze jedno bianco:-) mowilam ze sie najebie?

  Pokaż ten wątek
 6. Jezu jest po 4 a ja nadal nie śpię

  Pokaż ten wątek
 7. DOBRZE,ZE OGLĄDAM POWTÓRKĘ,ALE I TAK MNIE SERCE ZABOLALO MATKO.. Chwilę po tym zrobi ten błąd za który przepraszał kilka razy I mean?? Typek jebnal go W ta kostkę gdzie miał zerwane więzadła więc nw może go usprawiedliwiam,ale no dobrze,że się nic mu poważnego stało

  Pokaż ten wątek
 8. W odpowiedzi do

  Kastracja ? Jestem za. ale po,a nie przed. Pan proponuję coś w stylu mandat przed wejściem do samochodu przed długą trasą bo i tak jakiś przepis po drodze się złamię. PS chcę Pan przeciwdziałać i zastanawia się nad słusznością oddania dzieciaka do wychowania dwóm chłopom ?

 9. I co ciekawe, zorientował się, że ten zapis istnieje dwa miesiące po uchwaleniu ustawy przez Sejm i podpisaniu jej przez Prezydenta. Gdzie był w trakcie prac legislacyjnych? Gdzie były konsultacje? Bo o krytyce nie mówię, bo Gowin ją skutecznie pomija.

 10. Pisałam o tym już jedenaście lat temu: ➡️ Warto przeczytać, bo nie straciło na aktualności. Polecam. Wtedy dotyczyło PO i Tuska, a dziś to samo tyczy się PiS.