1. "Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem."

 2. „Wałęsa apeluje w "Politico": Polskę trzeba wyrzucić z UE” - to kto chce Polexitu ?

 3. Są prognozy zakładające pod koniec listopada pokrywę śnieżną w niemal całej Europie. I nie jest to nierealne.

 4. Szkoła Podstawowa w Samokleskach, gm. , otrzymała dziś imię Orła Białego. W imieniu wojewody lubelskiego przekazałem list gratulacyjny i najlepsze życzenia dla całej społeczności szkolnej

 5. Pełna lista rezygnacji z brytyjskiego rządu w związku z negocjacjami z Unią Europejską, via BBC:

 6. Dostawcy nie ponoszą kosztów budowy infrastruktury, jednocześnie są beneficjentami inwestycji . W UE coraz częściej mówi się o specyfice rynku OTT, także w kontekście ram prawnych – mówił Prezes UKE Marcin Cichy podczas konferencji .

 7. W przerwie pomiędzy panelami zapraszamy na nasze stoisko! Dużą popularnością cieszy się możliwość zaprojektowania swojej koszulki piłkarskiej ⚽️ Szukajcie nas przy scenie!

 8. Jeśli dobrze usłyszałam powiedział ze kończy semestr w tej szkole i odchodzi i mam wyjebane

  Pokaż ten wątek
 9. Nie ma zgody na szkodliwe działania ministra rolnictwa, decyzje podejmowane w mętny sposób. Zgłaszamy sprawę do prokuratury! Więcej:

 10. thread: rzeczy na sprzedaż, potrzebuje pilnie pieniędzy Książki od 7 zł w górę +dostawa.Ceny do uzgodnienia na dm. Proszę o dla zasięgu, bo to dla mnie naprawdę ważne. Zależy mi na ich sprzedaży. PS. przy wysyłce podaje numer paczki, dzięki temu wiesz gdzie jest

  Pokaż ten wątek