1. ten cały seans to było coś magicznego. To jak każdy na sali się śmiał,płakał na poszczególnych momentach to było coś pięknego. ARMY to jedna wielka rodzina. Kocham moich chłopaków 💜

 2. Poznajcie frajera dziejów. -" odkąd zaprosiłem do domu dziecko uchodźcę, żona mnie kocha jak nigdy dotąd" 😁😂😂😂😂😂😂

 3. Walić światło, bo to pierwsze jest z budki, ale to jest porównanie jak wyglądałam z makijażem na studniówce, a jak wyglądam na codzień. Tak wiem, że filtr ze snapa ujednolica kolor skóry na twarzy i ją wygładza, ale look at this ryj. ( post usunę za godzinę, lub dwie)

 4. 45' 🇵🇱🇨🇿 0:0 Jak oceniacie pierwszą połowę w wykonaniu biało-czerwonych? 🤔

 5. Dzisiaj mamy . Teoretycznie zwykły dzień ale praktycznie to kolejny dzień, który może pomóc niektórym zmotywować się zerwać z tym . Różne są przyczyny dla, których ludzie sięgają po papierosy i nie ma sensu ich wymieniać.

  Pokaż ten wątek
 6. 14 lis

  „Wałęsa apeluje w "Politico": Polskę trzeba wyrzucić z UE” - to kto chce Polexitu ?

 7. Dalton o Louisie podczas jednego z wywiadów

 8. Nie wiecie przypadkiem kiedy będzie mecz naszych siatkarzy, albo przynajmniej kiedy będzie rzucała Anita Włodarczyk... bo jak patrzę na grę piłkarzy to mi się słabo robi.

 9. "Stalag XXA" w Toruniu...na zdj. 5 od prawej u góry...Powstaniec Warszawski i autor najbardziej rozpaczliwego Apelu do "Wolnego Świata" o pomoc dla Konającej Warszawy,wygłoszony przez radiostację AK we IX 44. Kto ??? Walter Edward Smith rodem z Sydney. Wieczna Chwała Bohaterom !

 10. Twierdzenie, że prawa wyborcze kobiet wywalczyły "konserwatystki związane z Narodową Demokracją" jest tak zgodne z prawdą jak stwierdzenie, że III Rzeszę pokonali żołnierze z Czukotki.