1. 14 sie

  Dziś mija równo 1000 lat (!) od dnia ,gdy polski władca (i późniejszy krol) Boleslaw Chrobry zdobył Kijow... I komu to przeszkadzało 😀?

 2. 14 sie

  Tej jesieni 21.10 pierwszy raz od 2015 roku możemy powiedzieć "NIE" tym, którzy łamią konstytucję, szerzą nienawiść i wyprowadzają Polskę z UE. Wasza energia i pomysły dają mi siłę i wiarę w zwycięstwo. Czeka nas 10 tygodni ciężkej walki, ale ZWYCIĘŻYMY 💪✌

 3. Ponieważ zdemolowali armię, zrobili w wojsku destrukcyjne czystki, skłócili Polskę z najważniejszymi sojusznikami w NATO, nie przygotowali własnej strategii bezpieczeństwa, obiecywana modernizacja to fikcja - robią największą defiladę od 1989 roku. Przodownicy kłamstwa i pozorów.

 4. Ludzie, którzy wyzywają Patriotów od faszystów, nie mają pojęcia o faszyźmie.

 5. Nacjonalizm to nie Patriotyzm❗️Dziś obywatelsko i pokojowo został zablokowany marsz nacjonalistów 👏 musiała przeprowadzać brunatnych bocznymi uliczkami. wolna od faszyzmu✌️

 6. Przemek Babiarz jest erudytą i człowiekiem renesansu. Z wielką wiedzą. Znam go od lat. Od lat też komentuje w takie uroczystości. Ciekawe dlaczego dopiero teraz się już nie podoba ...?

 7. W Polsce zacznę znów wszystko od nowa, tym razem rozsądnie. Będzie lepiej. Będzie dobrze. Tym razem naprawdę.

 8. Godzę się na PiS-owski „czyściec” za cenę odsunięcia PO od władzy - mówił swego czasu pan Legierski, działacz LGBT, który wielokrotnie był kandydatem na lewicowych listach. Dziś tacy jak on są wg Błaszczaka „sodomitami”. „Największą karą czyśćca jest niepewność sądu” (B. Pascal).

 9. Po jesteśmy na Pikniku Wojskowym. Serdecznie pozdrawiam wszystkich żołnierzy i weteranów Wojska Polskiego. Dziękuję za Waszą służbę i poświęcenie. Szczególne podziękowania należą się też grupom rekonstrukcyjnym, które od lat dbają o polską historię i tradycję.

 10. listen ludziska, bede robić opening following od hyunki i pytanko czy ktoś chce dostać to na snapie?