Kobieta chce zajść w ciążę

Gdy kobieta chce zajść w ciążę, należy ostro się brać do bardzo przyjemnej pracy. Jednak należy pamiętać o tym, że płodny okres (clearblue.com) nie trwa trzydzieści dni w każdym miesiącu.Kobieta chce zajść w ciążę – galeria

Takie dni można policzyć na palcach jednej ręki. Trzeba wiedzieć, kiedy kobieta ma płodny okres i skwapliwie to wykorzystać. Warto w takim razie prowadzić kalendarz dni płodnych. Inaczej jest on również nazywany kalendarzykiem małżeńskim. W internecie każda pani znajdzie odpowiednie strony, na których jest dokładnie opisane, jak taki kalendarzyk prowadzić. To nie jest nic trudnego. Dodatkowo kobieta może odkryć swój organizm i procesy w nim zachodzące. Oczywiście najważniejsze jest, by prawidłowo odczytać płodny okres.

Po kilku miesiącach praktyk nie powinno…

Po kilku miesiącach praktyk nie powinno być z tym większych problemów. Wtedy można szepnąć słówko swojemu partnerowi i można działać. Jeśli oboje partnerzy są zdrowi pod względem seksualnym, nie powinno być żadnych przeszkód, by za dziewięć miesięcy pojawiło się na świecie maleństwo. Jednak czasami się zdarza, że płodny okres w danym miesiącu może się samoistnie przestawić o kilka dni. Wtedy można nie trafić na niego. Wtedy trzeba poczekać jeden miesiąc i można zabawę rozpoczynać od początku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *