1. Wiele się zmieniło na warszawskich bazarkach. Jako dziecko kupowałem na Wolumenie książki i komiksy. Dziś to nadal ważne miejsce dla lokalnych społeczności, podobnie jak Hala Wola. Zakupy robią tu tysiące warszawiaków, dlatego chcę wspierać warszawskie bazarki.

 2. NIE TAK MIAŁO BYĆ... PiS oszukał Polaków! Dla nauczycieli, samotnych matek, dla pielęgniarek, lekarzy i policjantów, niepełnosprawnych i rolników pieniędzy nie ma. Ale dla swoich mają miliony na nagrody i etaty w spółkach. OBIECALI - OSZUKALI

 3. 18 sie

  Wiara,że PIS działa w interesie narodu to podobny idiotyzm, co wiara,że własność państwowa służy narodowi.Własność państwowa służy PIS-owi.A komu służyła totalna własność państwowa w PRL.?Komu służy w Korei Płn, na Kubie, na Białorusi..?

 4. As far as na początku zeszłego tygodnia jako plan na Evolution stało Ronda vs Nikki Bella w main evencie. [kradzione z WOR] :)

 5. to jest okropne boję się czegoś tak że nie mogę zasnąć w zupełnej ciemności a z drugiej strony wiem że jak znowu nie przespie nocy to się chyba w dzień rozsypie na kawałki o ile już tego nie robię może zostawię latarkę w telefonie but kiedy ktoś zejdzie to zobaczy światło fuck

  Pokaż ten wątek
 6. dom casmurro na poc

 7. Magia plotki: zanim się dowiesz,że idziesz na randkę,koleżanki już wiedzą co na niej robiłaś.🤥

  Pokaż ten wątek
 8. właśnie sobie strzelilam paznokcoem w oko i boli jak vhuj nwm czy juz dzownic na pogotowie czu co robic

  Pokaż ten wątek
 9. jadę właśnie z bratem i tatą na badania, módlcie się aby było dobrze

 10. W odpowiedzi do

  ja bym mogl godzinami patrzec na te jego zabki z aparatem ortodontycznym ....to zle