1. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Myślisz ze fajnie się biega za piłka przez 90 minut ?

 2. dlaczego niektóre fanki ariany są jak ktoś: nie podoba mi sie nowy album ariany a: NIE PODOBA CI SIE????TO ZNACZY,ŻE NIE ROZUMIESZ JEGO BRZMIENIA, SŁUCHACIE TYLKO RADIOWYCH PRZEBOJÓW, NIE ZROZUMIELIŚCIE PRZEKAZU, NIE DOROŚLIŚCIE,ŻEBY POSŁUCHAĆ TEGO ALBUMU!!!! calm downXDDDD

  Pokaż ten wątek
 3. A co jeśli nasze sny, w których śni nam się jakiś chłopak, ale nie pamiętamy jakiś chłopak to nasz spotkania we śnie z naszą prawdziwą miłością i on w tym samym momencie śni o tym samym, ale nigdy się o tym nie dowiemy, bo kiedy się spotkamy nie będziemy pamiętać tych snów?

 4. Co to się stało panie Romanie..? 😳😂🤣😂 🤔😁 A może to skrót: Oddajcie Owies Ignoranci 😄

 5. A tej co sie porobiło ?

 6. Piękne, idę zrobić z tego gifa. Ktoś zgadnie co się wydarzy z Rudą?

 7. Panie ⁦⁩ naprawdę palnął Pan, że też jest za delegalizacją ONR?! Może tę tablicę też Pan każesz wyrwać z muru? A szkołom ONR-owca Bytnara „Rudego” zmienić patrona? Może na Geremka?! 😡💥👋 Niech Pan się walnie w czoło póki czas, zanim zmarnuje co dotąd osiągnął!

 8. wytykanie komuś tego, że ma krzywe, brzydkie czy jakiekolwiek zęby jest obrzydliwe, nie każdy rodzi sie z hollywódzkim uśmiechem kurwa i może chce coś z nimi zrobić ale na razie na przykład nie ma kasy albo nie wiem zaakceptował to jak wyglądała?? chuj wam do tego

  Pokaż ten wątek
 9. Nieoczekiwanie twarzą i symbolem PiS w mijającym tygodniu stał się minister Błaszczak. Agresja wobec mniejszości ("sodomici") i totalna niekompetencja MON przy "zakupie" okrętów. Ośmieszył Polskę, było o nim w "Washington Post", poznaje go Australia. Nowy lider wyścigu delfinów?

 10. w jakim domu w hogwarcie jesteście? 👀 (ślizgoni łączmy się 🐍)