1. MIGRAINE ☆ taekook horror au ☆ Taehyung budzi się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. po czasie zauważa, że z tego miejsca nie da się uciec...

  Pokaż ten wątek
 2. Ostatnio na Tt tyle osób wspomina Violette, że po prostu serce się raduje

 3. to co ariana odwalila było po prostu mega chamskie, nie każdy ma czas żeby wyczyścić paznokcie, a jak ja mam zdarty lakier na paznokciach to też będziesz mi zwracać uwagę????

 4. Boze jak mnie wkurwiaja ludzie pod tytulem 3 sierpnia: spotkajmy się, wracam po 12 sierpnia, odezwe sie 12 sierpnia: 13 sierpnia: 14 sierpnia: ???

 5. oby wam się to po nocach śniło

 6. W związku z przyjazdem papieża do IE 🇮🇪 Biblie do nabycia po €2. Nie wiem czemu ta cena wydała mi się taka smutna

 7. 13 sie

  Rzecznik PO i poseł Jan Grabiec 2 tygodnie temu opublikował nieprawdziwą informację. Do dziś nie przeprosił, a wpis nadal wisi (link: ) Z czego wynika to totalne przyzwolenie na fakenewsy w obozie opozycji?

 8. Rafał Trzaskowski wrzucił do sieci chaotyczny film w którym wita się dopiero po 10 sekundach mówienia o trym, że wybory w październiku. Hasła wyborczego dalej nie ma, za to na koniec wjechał Skrillex.

 9. JUZ TERAZ WIEM ZE DNI SA TYLKO PO TO BY DO CIEBIE WRACAC KAZDA NOCA ZLOTA

 10. O śmierci Maryi mówimy "zaśnięcie" także dlatego, że ostatnie ziemskie zamknięcie przez Nią oczu, było jak Jej codzienny delikatny sen po zmęczonym czystym wysiłku. Czy dzisiejszy mój/twój sen jest taki, że mógłbyś już z czystym sumieniem nie obudzić się więcej na ziemi?