1. Czy w 1989r. mogliśmy śmielej sięgnąć po wolność? Pan Premier Jan miał jednoznaczną odpowiedz. W sprawach wolności, suwerenności i dekomunizacji nie ma kompromisów. Cześć Jego pamięci. .

 2. Oświadczenie Kancelarii Premiera Izraela: podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie. Jego wypowiedź została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie. W skutek interwencji później zostało opublikowane sprostowanie.

 3. - Bardzo szybko, około 100 km/h godzinę – ocenił prędkość auta Kamila B. Marcin P. Mężczyzna jest jednym ze świadków w procesie o tragiczne w skutkach potrącenie rodziny w miejscowości Sitne w kwietniu 2018 roku.

 4. W ostatnim meczu przed wtorkową konfrontacją z Barceloną w Lidze Mistrzów Olympique Lyon pokonał u siebie Guingamp 2:1 po golach Terriera i Fekira.

 5. W odpowiedzi do

  Potrzebna jest narracja - dziś Izrael, przypisując zbrodnie niemieckie Polakom, obraża ofiary holocaustu i tym samym staje po stronie hitlerowskich Niemiec. Polska nigdy nie da ani grosza tym, którzy obrażają naszych żydowskich obywateli i współbraci, zamordowanych w czasie wojny

 6. Dzień dobry Mamy weekend, to znaczy wy macie, bo my mamy zjazd. Dzisiaj gramatyka i wymowa. 📝 A najchętniej bym siedziała z nosem w książce i czytała 📖 "Idealnego męzczyznę"…

 7. W odpowiedzi do

  o-ohnoez how do i...HAHAHHAHA

 8. W odpowiedzi do

  Wybrał prezesa i RPP, to nie? Z całym szacunkiem dla Prof. LB, gdyby on np. był prezesem, mielibysmy od dawna stopy ~3% z powodu niewidzialnej inflacji i dziesiątki miliardów bezpowrotnie straconego PKB!

 9. Mam ciagle przed oczami moment gdy tyler stoi obok mnie podczas fairly local i sciaga maske i probuje miec taka powazna mine ale sie tak usmiecha uroczo

 10. w trwa dzisiaj. Wycieczki i opowieści o miłosnych obyczajach mieszkańców . A pogoda ma być piękna :)