1. . w : gdzie byli prokuratorzy kiedy trzeba było rozliczyć wielkie afery III RP, FOZZ czy ? Polskie sądownictwo musi być oczyszczone z układów żywcem przeniesionych z czasów komunistycznych

  2. - Który ma Pani numerek? - 28 - A ja 24, tylko w kiblu byłam!

  3. Przewodniczący wymienia szereg czynników, które powinni przeanalizować urzędnicy miasta. Ważne pytanie: czy nie działano w interesie dewelopera a nie interesu publicznego⁉ Komisja będzie to wyjaśniać 👍

  4. widziałeś kiedyś przelatujący nad tobą samolot i żałowałeś, że w nim nie jesteś i nie obchodziło cię, dokąd zmierza?

  5. Małe wspomnienie z grudnia 2015 roku. Rozmawiałem wtedy w TVP info z prof. Karolem Modzelewskim. „Nie będzie wyborów?”. „E, będą, na Białorusi też są”. Tak straszyła PiS-em legenda opozycji zanim śniło się nam, że pojawią się obiektywni symetryści.

  6. Niektórym tłiterowym estetom i estetkom nie odpowiadają metody jakimi niepełnosprawni i ich rodzice walczą o swoje...więc zapytam : Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie w Sejmie to gdzie? Jeśli nie Pani Iwona Hartwich to kto???

  7. Takie mam głupie pytanie: Czy posłanka Fiksum-Dyrdum nocuje na materacu wraz z podbechtanymi przez siebie kobitami, czy też regeneruje się wieczorem w wannie z pianką i wysypia w pościeli?

  8. Pytania do Marszałka 'ego: - Kto wniósł do budynku Sejmu materace i inny sprzęt? - Kto wniósł baner po angielsku? - Kto wniósł 3 tys ulotek? Czy nie ma ograniczeń, co mogą wnieść posłowie? A jeśli następnym razem zechcą wnieść kałasznikowa i dynamit? Gdzie SM?

  9. Jakieś kumite było w Sejmie czytam... Iwona Hartwich wyprawiła łomot kilku strażnikom i wszystko wróciło do normy?

  10. Przepraszam bardzo kim są ci ludzie od maskirowki którzy sterują Prezesem Kaczyńskim i jego marionetkami takimi jak ta cała poseł Pawłowicz?.ps.Wycinek podkradlem z Twitta sympatyka IPP.